« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom, G.Antep'i ağırlıyor

Süper Birinci Futbol Ligi'nde 19. haftanın açılış maçı, bu akşam Galatasaray ile Gaziantepspor arasında oynanacak. Ali Sami Yen Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak maçın hakemi Vedat Yüksel. Lider F.Bahçe ise yarın saat 19.00'da Samsunspor'a konuk olacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BİRİNCİ SÜPER LİG
  
    Bugün:

    20.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Ali Sami Yen)
    5 Şubat Cumartesi:
    19.00 Samsunspor-Fenerbahçe (Samsun 19 Mayıs)
    16.00 Kayserispor-Diyarbakırspor (Kayseri Atatürk)
    16.00 Malatyaspor-B.B.Ankaraspor (Malatya İnönü)
    16.00 Çaykur Rizespor-Konyaspor (Rize Atatürk)
    6 Şubat Pazar:
    19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (BJK İnönü)
    14.00 İstanbulspor-Ankaragücü (Zeytinburnu)
    14.00 Denizlispor-Sakaryaspor (Denizli Atatürk)
    14.00 Akçaabat Sebatspor-Trabzonspor (Akçaabat Fatih)
  
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
  
    5 Şubat Cumartesi:

    13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Vestel Manisaspor (Çetin Emeç)
    13.30 Karşıyaka-Altay (Alsancak)
    6 Şubat Pazar:
    13.00 Elazığspor-Mersin İdmanyurdu (Elazığ Atatürk)
    13.30 Yimpaş Yozgatspor-Türk Telekomspor (Şehir)
    13.30 Çanakkale Dardanelspor-Karagümrük Kyoto (18 Mart)
    13.30 Kocaelispor-Sarıyer (İsmetpaşa)
    13.30 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Atatürk)
    13.30 Adanaspor-Mardinspor (5 Ocak)
    13.30 Sivasspor-Kayseri Erciyesspor (4 Eylül-Seyircisiz)
  
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
  
    (A) Grubu:
    5 Şubat Cumartesi:

    13.30 OYAK Renault-İnegölspor (Veledrom Dış Saha)
    6 Şubat Pazar:
    13.30 Muğlaspor-Güngören Belediyespor (Muğla Atatürk)
    13.30 Uşakspor-Nazilli Belediyespor (1 Eylül)
    13.30 Alanyaspor-Marmaris Belediyespor (Konaklı)
    13.30 Bucaspor-Pendikspor (Buca)
    13.30 Göztepe-İzmirspor (Alsancak)
    13.30 Çorluspor-Bursa Merinosspor (General Basri Saran)
    13.30 Küçükköyspor-Yıldırım Bosnaspor (Küçükköy)
 
    (B) Grubu:
    6 Şubat Pazar:

    13.30 Eskişehirspor-Bulancakspor (Eskişehir Atatürk)
    13.30 Kırıkkalespor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Fikret Karabudak)
    13.30 Kardemir Karabükspor-Darıca Gençlerbirliği (Necmettin Şeyhoğlu)
    13.30 Kartalspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Kartal)
    13.30 Ünyespor-Orduspor (Ünye)
    13.30 Yalovaspor-İstanbul Maltepespor (Yalova Atatürk)
    13.30 Zonguldakspor-Ankara Demirspor (Karaelmas K.Köksal)
  
    (C) Grubu:
    6 Şubat Pazar:

    13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Karamanspor (GASKİ Tesisleri)
    13.30 Osmaniyespor-Erzurumspor (7 Ocak)
    13.30 Aksarayspor-Siirtspor (Aksaray Atatürk)
    13.30 Erzincanspor-Cizrespor (13 Şubat)
    13.30 Kahramanmaraşspor-Yeni Kırşehirspor (12 Şubat)
    13.30 Şanlıurfaspor-Şanlıurfa Belediyespor (11 Nisan-Seyircisiz)
    13.30 Hatayspor-Tarsus İdmanyurdu (Hatay Atatürk)
    13.30 Batman Petrolspor-Adana Demirspor (16 Mayıs) 


Bunları da Beğenebilirsiniz