Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom engelleri aşar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hakemlerin çifte standart uyguladığını ileri süren G.Saray Başkanı, ''Hedeflerimize ulaşma yolunda kimse bizi durduramaz. Hedefimize ulaşacağız.'' dedi.

HAKEMLERE MESAJ

G.Saray Başkanı Faruk Süren dün Ali Sami Yen'in mezarı başındaki anma töreninde yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu. Hakemlerin çifte standart uyguladığını iddia eden Süren, ''Hakemlerin bazı kararlarında çifte standart uyguladıklarını gözlemledik. Hiçbir zaman formaya göre sahada karar vermemelerini, objektif davranmalarını istiyoruz.'' dedi.

FUTBOLCULARA güveniyorum

Teknik heyete ve futbolculara da sahip çıkan Galatasaray Başkanı, ‘‘Bir kaç maç kötü sonuçlar aldı diye kimseyi görevinden almayız. Popescu ve Volkan, bazı talihsiz yenilgilerde büyük eleştiri aldılar ancak ben kendilerinin kalitesine ve futboluna güveniyorum. Galatasaray bu sezon da tüm engelleri aşarak hedeflerine ulaşacaktır.’’ dedi.

HAKAN GİDEBİLİR

Süren ayrıca yurt dışından teklifler alan Hakan Şükür ile ilgili olarak da şunları söyledi: ‘‘Hakan'a da birçok kulüp talip olabilir. O büyük bir futbolcu. İsterse Galatasaray'dan gidebilir. Bizce bir sakıncası yok. G.Saray'dan, Avrupa'ya transfer olacak bir futbolcunun çıkması bize sevinç verir. Bundan gurur duyarız. Sezon sonunda sözleşmesi bitince istediği yere gidebilir.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz