« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom çağ atladı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Başkanı Faruk Süren, Juventus karşısındaki futbolu keyifle izlediğini belirterek, Fatih Terim ile bir dört yıllık bir sözleşme daha yapmak istediklerini söyledi.

Dünya şahit oldu

Galatasaray Kulübü Başkanı Faruk Süren, Juventus karşısında sergilenen futbolu büyük bir keyifle izlediğini, sarı kırmızılı kulübün çağ atladığını söyledi. Süren, ‘‘Ne büyük bir aşama içinde olduğumuzu bütün dünya gördü. Galatasaray'ın artık çağ atladığına herkes şahit oldu’’ dedi.

Üzülen taraf bizdik

Torino'da üzülen tarafın kendileri olduğunu çünkü baskılı oyunları ile galibiyeti kaçırdıklarını belirten Süren, Fatih Terim'den övgü ile bahsetti. Terim'le dört yıllık anlaşma yaparak ne kadar haklı olduklarının ortaya çıktığını söyleyen Süren'in görüşleri şöyle:

Terim'i kutluyorum

‘‘Yatağını yorganını Florya Tesisleri'ne atan bir teknik adamın başarısı kaçınılmazdır. O ve öğrencileri çıtayı yükselmişlerdir. Bu ekibi meydana getirdiği için ben ve tüm yönetici arkadaşlarım, kendisini kutluyoruz. Fatih Terim ile bir dört yıl daha çalışmak en büyük hedefimizdir.’’Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler