« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom bayramı

Bitiş düdüğüyle başta İstanbul, İzmir, Adana, Tunceli, Hakkari, Diyarbakır yurdun birçok il ve ilçesinde taraftarlar sokaklarda sevinç gösterisi yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sivasspor - Galatasaray maçından fotoğraflar 

GALATASARAY’ın Sivasspor engelini de geçmesi bir çok il ve ilçede sarı kırmızılı taraftarları sokaklara döküp bayram sevinci yaşattı. İstanbul’da otomobilleriyle konvoy oluşturarak Taksim Meydanı’na çıktı. Polis, Taksim’i araç trafiğine kapattı. Takım gece yarısı İstanbul’a gelişinde taraftarlar tarafından coşkuyla karşılandı. Florya’da da toplanan taraftarlar futbolcuları karşılayıp sevgi gösterilerinde bulundu.
/images/100/0x0/55eb0a63f018fbb8f8a724f7
Ş.Urfa’da olay

İzmir’de binlerce taraftar çılgınca sevinç gösterilerinde bulundu. Hakkari’de 500 kadar G.Saraylı taraftarlar, kent merkezindeki Cumhuriyet Caddesi’ni bir süre trafiğe kapatıp, takımları lehine tezahüratlarda bulunup, halaylar çekti. Tunceli, Diyarbakır, Adana’da taraftarlar bitiş düdüğüyle sevinç gösterilerinde bulundu. Muğla’da taraftarlar Cumhuriyet Meydanı’nda meşaleler yakıp 32 metrelik G.Saray bayrağıyla şehir turu atarak kutlama yaptı. Şanlıurfa’da ise kutlama yapan bir grup, F.Bahçeliler Derneği’ni taşladı. Çevik Kuvvet Polislerinin müdahalesiyle olaylar büyümeden yatışırken, F.Bahçe taraftarı olduğu ileri sürülen 2 kişinin üzerinden silah ele geçirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler