Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom Almanya'ya uçtu

Galatasaray, ikinci etap yurt dışı kampı için Almanya’ya gitti. Atatürk Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağıyla İsviçre’nin Zürih kentine uçan sarı-kırmızılılar, buradan da karayoluyla Almanya’ya geçecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray’a transferinin geç sonuçlanması nedeniyle İsviçre  kampına katılamayan Sergen de Almanya kampı kadrosunda yer alırken,  gurbetçi futbolcu Berkant ise kafileye Almanya’da dahil olacak.

Sergen, havalimanında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, artık bazı şeylerin farkına verdığını belirterek, şansını çok iyi  değerlendireceğini söylerken, Suat ise, Sergen’le ilgili olarak, „O  gerçek bir maestro. Gelmesiyle takımımızın gücüne güç katıldı“ dedi.

Ayrıca, çalışmalarda ve hazırlık maçlarında etkisiz kaldığı  yönünde eleştirilere maruz kalan yeni transfer Ayhan, kendisini  yıpratmaya çalışanlara gerçek cevabı sahada vereceğini ifade etti.

Diğer yandan teknik direktör Mircea Lucescu ise Almanya kampının  önemine değinerek, „Bu kamp döneminden çok iyi faydalanmamız gerekli. 25 Temmuz’da Şampiyonlar Ligi’nde eleme maçına çıkacağız. Taşlar  yerine oturmalı, aksi taktirde takviyeler yapmamız gerekebilir“ diye  konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz