« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cim bom'da iç sancı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray’da yönetim yıldızlarla masaya oturdu, beklenen sonuç alınamadı...

Asbaşkan Ali Dürüst, Hakan Şükür'e 1.750 bin dolar ve maç başına 4.5 milyar önerdi. Hakan Şükür'ün ise 2 yıllığına 5 milyon dolar istediği öğrenildi. Yönetimin 900 bin dolarlık teklifine karşı Ümit ile Hakan Ünsal, 2 milyon dolarda ısrar ediyor.

G.Saray'da iç transferde yıldızlar sorun oldu. Takımın bel kemiği Hakan Şükür, dün Metin Oktay Tesisleri'nde yönetici Ali Dürüst ve Burak Elmas ile biraraya geldi. Yaklaşık 45 dakika süren bu nefesleri kesen görüşmede yöneticiler Kral'a, geçen yıl verdikleri 1.750 bin dolar peşin, maç başına da 4.5 milyarı önerdi. Hakan da düşünmek için zaman isterken, tesislerden moralsiz ayrılan Bay Gol'ün 2 yıllığına 5 milyon dolar istediği öğrenildi.

Ergün tamam gibi.. Dün menajeri Bayram Tutumlu ile birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gelen Ergün görüşmeye katılmadı. Tutumlu bu oyuncu adına iki yöneticiyle masaya oturdu. Dürüst, Bayram Tutumlu'ya Ergün için 900 bin dolarlık tekliflerini yeniledi. Bayram Tutumlu, görüşmelerin olumlu geçtiğini belirtirken, G.Saray'dan ayrılmayı düşünmeyen Ergün'ün iki gün içinde imza atacağını ifade etti.

Hakan Şükür'den sonra Hakan Ünsal da Florya'dan boynu bükük ayrıldı. Ergün'ün menajeri Bayram Tutumlu'nun yöneticilerle görüşmesinin uzun sürmesi sonrası Florya'dan ayrılan Ünsal, Murat Beyazıt'ı telefonla aradı. Tecrübeli oyuncu, Beyazıt'a 2 milyon dolardan aşağıya imza atmayacağını ve bu teklifi transfer komitesine iletmesini isterken, ‘‘Ben teklifimi verdim, bundan sonra söz yönetimde’’ dedi.

Şampiyon Cimbom'un genç yıldızlarından Ümit dün gelmesi gerekirken, Florya'ya uğramadı. Dünkü görüşmelerden sonra bir açıklama yapan Ali Dürüst, ‘‘Ümit’’ten haberimiz yok'' dedi. Yönetimin Ümit'e net 900 bin dolar, yıldızın ise 2 milyon dolar istediği öğrenildi. Ali Dürüst görüşmelerden sonra şu açıklamayı yaptı: ‘‘Bizim önerdiğimiz rakamlar, kulübümüzün uygun gördüğü rakamlardır. Bu rakamların dışına çıkmayacağız.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler