« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cim-Bom’a bırakmayız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antalya'daki kader maçı öncesi Altaylı futbolcuların mesajı:

Başkan Zorlu, UEFA ve lig şampiyonu G.Saray'ın İstanbulspor karşısında şanına yakışır şekilde oynayacağına inandığını söylerken, futbolcular ‘‘Kendi işimizi kendimiz halledeceğiz’’ dedi.

AVANTAJ DEĞİL UEFA Kupası'nı kazanan G.Saray'ın, şampiyonluk turu atacağı İstanbul- spor randevusunda sergileyeceği performans merakla beklenirken, Belek'te Antalya maçına hazırlanan Altaylı futbolcular, ‘‘Kurtuluşu Cim-Bom'a bırakmayız’’ dedi. Siyah-beyazlılar, G.Saray'ın zafer sarhoşu ve yorgun olmasının, sakat futbolcuların da artmasının İstanbulspor'a avantaj sağlamayacağı görüşünde.

AKLIMIZDAN GEÇMİYOR Başkan Nafiz Zorlu, Galatasaray'ın şanına yakışan şekilde oynayacağını umut etmekten başka çareleri olmadığını söyledi. Zorlu, ‘‘Dört kupa kazanan Galatasaray'ın, seyircisine karşı sorumluluğunu yerine getireceğine inanıyorum’’ diye konuştu. Zafer Bilgetay ise, ‘‘Cim-Bom yener, biz de ligde kalırız’’ düşüncesinin akıllarının ucundan bile geçmediğini söyledi.

ALSANCAK'TA BÜRO Bilgetay, ‘‘30 bin taraftarının huzurunda tur atacak Galatasaray için eksiklikler veya yorgunluk handikap değil. Her şeyi düşünen futbolcularım Antalya'da sahaya mutlak galibiyet için çıkacak’’ dedi. Mapeza'nın adalesindeki ağrılar sürerken, İlhan grip oldu. Bu arada yönetim, Antalya'ya gidecek taraftarlar için Alsancak Stadı'nda kayıt bürosu açtı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler