Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çilek Kokusu bugün 20.30'da Yeni Bölümüyle Kanal D Ekranlarında

  Hürriyet Haber
  09 Temmuz 2015 - 12:19Son Güncelleme : 09 Temmuz 2015 - 12:32

  Kanal D ekranlarının kadrosuyla ve konusuyla dikkat çeken dizisi Güneşin Kızları 20.00’ da yayınlanacak 4. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

  Kanal D ekranlarının kadrosuyla ve konusuyla dikkat çeken dizisi Güneşin Kızları 20.00’ da yayınlanacak 4. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

  Senaryosunu Deniz Dargı - Cenk Boğatur ikilisinin kaleme aldığı, ekranların sevilen dizisi “Güneşin Kızları” nda; sürprizler hiç bitmiyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren sevilen kadrosu ve sırlarla dolu hikayesiyle izleyiciden tam not alan Güneşin Kızları’nda sular hiç durulmuyor. Başrollerini Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk , Berk Atan, Hande Erçel gibi oyuncuların paylaştığı Güneşin Kızları bugün saat 20.00’de Kanal D’de.

  GÜNEŞİN KIZLARI 4. BÖLÜM ÖZETİ


  Güneşin Kızları yeni bölümünde; Güneş, evlilik sözleşmesini imzalamasının ardından Haluk'la ilişkilerini sorgulamaya başlar. Kızların durumu öğrenmesi, Mertoğlu ailesini karıştırır. Savaş, kolyeyi Haluk'a götürür ve onunla yüzleşir. Haluk'un Savaş'a anlattıkları, Savaş'ı derinden sarsar. Savaş için tek bir çıkış yolu kalmıştır. Ancak Nazlı, Savaş'ın peşini bırakmayacaktır. Güneş’in Kızları 4. bölümünde Ali, Selin'i Emre'den kıskanmaya başlamıştır ama bunu kabullenmek istemez. Selin'in canını yakmak istemesi, Ali'nin anlam veremediği duygularını köreltebilecek midir? Öte yandan Sevilay, Güneş'i kızlarından vurmak ister. Haluk'u karşısına alan Sevilay, bunun bedelini ödeyebilecek mi?

  GÜNEŞİN KIZLARI KONUSU


  Güneşin Kızları; 35 yaşında, 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmeni olan Güneş'in ve kızlarının bir anda değişen hayatını anlatmaktadır. Güneş, 17 yaşındaki birbirinden tamamen zıt karakterli, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı, Selin ve onlardan iki yaş küçük Peri ile kendi hallerinde, mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak Güneş'in karşısına İstanbullu bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu'nun çıkışıyla her şey değişecektir. Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesi'nin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle, geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.


  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı