Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çıkışa geçmek istiyoruz

Bucaspor maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle cezalı duruma düşen ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor mücadelesinde takımdaki yerini alamayacak olan Konyaspor'un kaptanı Erdinç Yavuz, açıklamalarda bulundu.

Tolga YANIK/KONYA,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Bucaspor maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle cezalı duruma düşen ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor mücadelesinde takımdaki yerini alamayacak olan Konyaspor'un kaptanı Erdinç Yavuz, artık çıkışa geçmek istediklerini ve buna da Pazar günü oynayacakları İstanbul Büyükşehir Belediye maçını kazanarak başlayacaklarını söyledi.

"KÖTÜ GİDİŞE DUR DEMEK İSTİYORUZ"

Kaliteli oyunculardan kurulu bir kadroya sahip olmalarına rağmen geride kalan haftalarda istenilen sonuçları alamadıklarına işaret eden tecrübeli defans oyuncusu Erdinç Yavuz, "Kötü gidişe dur demek adına teknik heyette değişikliğe gidildi. Artık bir yerden başlamak ve kazanarak alt sıralardan bir an önce kurtulmak istiyoruz. Bu nedenle İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı hem özgüvenimizi yeniden kazanmak adına, hem de alt sıralardan uzaklaşma adına seri yakalamak için önemli bir fırsat. Cezam nedeniyle oynamayacak olmaktan dolayı üzgünüm. Ama arkadaşlarım sahada ellerinden gelen gayreti gösterecek ve ihtiyacımız olan galibiyeti alacak. Buna inanıyorum" dedi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler