« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cihat Arslan sonuçtan memnun

PTT 1. Lig takımlarından Karşıyaka'nın teknik direktörü Cihat Arslan, Şanlıurfaspor karşılaşmasına ilişkin, “Maçtan 3 puan almayı başardık, oyuncularımı kutluyorum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Arslan, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, Şanlıurfa'da sıcak hava ve saha şartlarının iki takımın oyuncularını da etkilediğini belirtti.

Takımının ilk yarıda futbol adına doğruları yaptığını ve sakin oldukları için üzerlerinde baskı hissetmediklerini ifade eden Arslan, “Buna rağmen bulduğumuz iki pozisyonu değerlendiremedik. İkinci yarı çok güzel bir golle öne geçtik. Daha sonra Şanlıurfaspor'un beraberlik için atakları vardı. Ancak başarılı olamadılar. Maçtan 3 puan almayı başardık, oyuncularımı kutluyorum” diye konuştu.

Maçın tek golünü atan Karşıyakasporlu Caner de deplasmanda 3 puan aldıkları için çok mutlu olduklarını belirtti.

Kaleci Necati de iyi mücadele ederek, galibiyeti hak ettiklerini söyledi.

Şanlıurfaspor da ise maçın ardından futbolculardan Kağan bir açıklama yaptı. Takımdaki birçok futbolcunun yeni olduğunu anlatan Kağan, alışma devresini
henüz tamamlayamadıkları için istenilen futbolu sergileyemediklerini ancak en  kısa sürede beklenen form grafiğini yakalayacaklarını kaydetti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.