KONYA HABERLERİ

Cihanbeyli Belediyesi'nden askıda ekmek var kampanyası

DHA
30.03.2016 - 14:14Son Güncelleme :

Cihanbeyli Belediyesi'nden askıda ekmek var kampanyası

DHA

KONYA,(DHA)- CİHANBEYLİ Belediyesi tarafından yürütülen “Askıda Ekmek Kampanyası” büyüyerek devam ediyor.
Sosyal sorumluluk projelerinde yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Cihanbeyli Belediyesinin, bir diğer projesi olan “Askıda Ekmek Kampanyası” ilçede 5 fırında faaliyet veriyor. Fırınlara ekmek almaya gelen vatandaşlar, fırınlarda bulunan panolara bağış yapmak istedikleri kadar raptiye asıyor.İhtiyacı olan vatandaşlar ise bu panolardaki raptiye miktarlarına göre ihtiyacı kadar ekmek alabiliyor. Bağışı yapanında, ihtiyacı olup alanında belli olmadığı projede yaklaşık 30 bin ekmek dağıtıldı.
Projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale” Bu tür sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz, çünkü bu tür projeler toplumumuzun, yardımlaşma isteğini karşılıyor.Bu projede en çok önem verdiğimiz nokta, yardım yapanlarında, projeden faydalananlarında bilinmemesi.Böylece ihtiyacı olup alan vatandaşlarımızı da mahçup etmiyoruz.''dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Cihanbeyli Belediyesi'nden askıda ekmek var kampanyası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 14 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cihanbeyli Belediyesi'nden askıda ekmek var kampanyası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı