Ege Haberleri

  Çiğli'de sanata ilgi memnun ediyor

  Hürriyet Haber
  16.12.2014 - 01:18 | Son Güncelleme:

  ÇİĞLİ Belediyesi ve Çiğli Halk Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile el sanatlarından enstrümana, eğitsel kurslardan sahne sanatlarına kadar birçok branşta düzenlenen 2014-2015 kültür ve sanat kursları, uzman eğitmenler tarafından oluşturulan kadrosu ile 20 branşta eğitimlerine devam ediyor.

  Çiğlide sanata ilgi memnun ediyor
  Çiğli Belediyesi'nin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında açtığı 2014-2015 kültür sanat kursları çeşitli branşlardaki 534 kursiyeriyle eğitimlere devam ediyor. Çiğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde toplam 20 branşta eğitim verilen kurslar ücretsiz olarak halkın hizmetine sunuluyor. El sanatlarından enstrümana, eğitsel alanlardan sahne sanatlarına kadar birçok alanda organize edilen kurslar, her biri kendi alanlarında uzman eğitmenler tarafından verilen derslere katılım oldukça yüksek oldu.
  Çiğlide sanata ilgi memnun ediyor
  Kursları uzman eğitmenler veriyor. Çiğli'de yaşayan ilçe sakinlerinin sosyal, kültürel ve sanatsal ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için birçok alanda kurslar açtıklarını belirten Başkan Arslan, "Sosyal sorumluluk projeleri belediye olarak üstlendiğimiz en önemli projeler. Çiğli'de yaşayan vatandaşlarımıza kültür ve sanat alanlarında hizmet veren, farklı branşlardaki kurslarımız sayesinde onların yeteneklerini geliştirebilecekleri fırsatlar sunuyoruz. Sağ olsun onlar da kendilerini geliştirebilecekleri, eğlenceli ve öğretici bir sosyal faaliyet olarak gördüler ve başvurdular. Her zaman sizlerin onların yanındayız ve onların ihtiyaçları için çözümler üreteceğiz" dedi.
  Çiğlide sanata ilgi memnun ediyor

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı