Ege Haberleri

EGE

  Çiğli'de Haluk Levent rüzgarı

  Hürriyet Haber
  01 Eylül 2013 - 01:20Son Güncelleme : 30 Ağustos 2013 - 14:26

  Haluk Levent, verdiği konserle coşturdu.


  İZMİR'in Çiğli İlçesi'nde, 7. Zafer ve Barış Festivali'nin ilk gününde Haluk Levent fırtınası esti. Festival alanını dolduran binlerce kişi coşku dolu bir geceyi paylaştı.
  Çiğli Belediyesi tarafından bu yıl 7'incsi düzenlenen Zafer ve Barış Festivali, ünlü şarkıcı Haluk Levent'in verdiği konserle başladı. Yerel sanatçıların ardından Haluk Levent sahneye çıktı. Alanı dolduran binlerce kişi, Haluk Levent'e tüm şarkılara büyük coşkuyla eşlik etti. Eski ve yeni parçalarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar seslendiren Haluk Levent'i Başkan Metin Solak ayakta, halkın arasında izledi. Sevilen şarkıcı, Çiğli için bestelediği şarkıyı da seslendirdi.
  Konser sonunda Levent'e çiçek veren Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak, Çiğlilerin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı da kutladı. “Çiğli halkı cumhuriyetine sahip çıkmaya devam edecek” diyen Başkan Solak, uzun süre alkışlandı. Başkan Solak, Zafer Bayramı ve 1 Eylül Dünya Barış Günü'nde yapılan festivalin öneminin altının çizerek, “Başta bizlere Zafer Bayramını hediye eden Mustafa Kemal Atatürk'e gönülden teşekkür ediyoruz. Çiğli'de cumhuriyete değerlerine sahip çıkıyoruz ve çıkmaya devam edeceğiz. Kardeşliğe ve bütünlüğe sahip çıkacağız. Biz de Çiğli'de 7'den 70'e halkımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı