İZMİR HABERLERİ

Çiğli’de Çevre Konulu Resim Yarışması

IHA
26.10.2015 - 12:52Son Güncelleme :

ÇOCUKLARA ÇEVRE BİLİNCİNİN AŞILANMASI İÇİN HER PLATFORMU DEĞERLENDİRMEYE ÇALIŞTIKLARINI BELİRTEN ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI HASAN ARSLAN, ÖĞRENCİLERİN YARIŞMAYA KATILIMINI BEKLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ. R

IHA

Çiğli Belediyesi, çevreye duyarlılığın artırılması amacıyla okullar arasında çevre konulu resim yarışması düzenleneceğini bildirdi.
Çiğli Belediyesi, çocuk ve gençlerin dikkatini çevreye çekmek ve çevre duyarlılığının artırılması amacıyla bir resim yarışması düzenleyeceğinin duyurusunun yaparak, yarışmayla ilgili bilgiler paylaştı. Okullar arasında gerçekleştirilecek yarışmanın başvurularının başladığı ve başvuruların 16 Ocak 2016 tarihinde sona ereceği açıklandı. Yarışmada derece girenlere de çeşitli ödüllerin verileceği ifade edildi.
Çocuklara çevre bilincinin aşılanması için her platformu değerlendirmeye çalıştıklarını belirten Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, öğrencilerin yarışmaya katılımını beklediklerini söyledi. Resimlerin gelmeye başladığını belirten Başkan Arslan duyuruyu okullarda yaptıklarını belirterek, “Tüm okullarımıza yarışmamız hakkında bilgi verdik. 16 Ocak tarihine kadar başvuruları bekliyoruz. Öğrencilerimizin duyarlı olduğunu biliyorum ama biz bunu daha da perçinlemek istiyoruz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Çiğli’de Çevre Konulu Resim Yarışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 12 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çiğli’de Çevre Konulu Resim Yarışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı