İZMİR HABERLERİ

Çiğli Belediyesi’nden Kardeş Belediyelere Araç Desteği

IHA
23.10.2015 - 11:11Son Güncelleme :

ÇİĞLİ BELEDİYESİ, KARDEŞ BELEDİYELERİ OLAN TUNCELİ’NİN MAZGİRT, PÜLÜMÜR VE ÇEMİŞKEZEK İLÇE BELEDİYELERİNE BİRER KAMYONET HİBE ETTİ.

IHA

Çiğli Belediyesi, kardeş belediyeleri olan Tunceli’nin Mazgirt, Pülümür ve Çemişkezek ilçe belediyelerine birer kamyonet hibe etti.
Çiğli Belediyesi, kardeş belediyeler arasında kaynaşmanın sağlanması için mecliste bir karar aldı. Alınan göre belediye, kardeş belediyeleri olan Tunceli’nin Mazgirt, Pülümür ve Çemişkezek ilçe belediyelerine birer kamyonet hibe etti. Çiğli Belediyesi ayrıca, Mazgirt Belediyesi’ne 5 bin metrekarelik kilit parke, Pülümür’e faks ve fotokopi cihazı ve her belediyeye bank gönderdi.
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, belediyeler arası ilişkileri güçlendirmek ve dayanışmayı teşvik etmek amacıyla bu belediyelere destek olduklarını söyledi. Belediyelerin ihtiyacı olan kamyonetlerin kardeş belediyelerce talep edildiğini belirten Başkan Arslan, "Mali olanaksızlıklar içinde hizmet üretmeye çalışan kardeş belediyelerimiz Pülümür, Mazgirt ve Çemişkezek’e birer kamyonet hibe ettik. Ayrıca belediyelerin ihtiyaçlarına göre farklı kalemlerden oluşan malzemeler de gönderdik. Belediyeler arası desteğin önemli olduğunu düşünüyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Çiğli Belediyesi’nden Kardeş Belediyelere Araç Desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2015 tarihinde saat 11 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çiğli Belediyesi’nden Kardeş Belediyelere Araç Desteği haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ekim 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:40
  • Guneş
   07:17
  • Öğle
   13:07
  • İkindi
   16:12
  • Akşam
   18:37
  • Yatsı
   20:02
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı