« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çiftetelli, kavga ve barış

Beşiktaş’ın dün sabah Necip’in oynadığı çiftetelliyle başlayan idmanında Tolgay ve Olcay’ın arasında kavga yaşandı. Daha sonra barışan ikili, sosyal medya üzerinden de birbirlerine mesaj atıp, “Sorun yok” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ın, dün sabah geç kaldığı için ceza olarak ‘çiftetelli’ oynayan Necip’in sergilediği renkli görüntülerle başlayan idmanında kavga vardı. Tek pasa dayalı çalışma sırasında Tolgay Arslan ile Olcay Şahan arasında gerginlik yaşandı. Tolgay, Olcay’ı kafasıyla itti. Bu arada Kerim ve Cenk Tosun, hemen araya girip, iki oyuncuyu ayırdı. Ancak yeniden başlayan idmanda Tolgay, Olcay’a sert bir şekilde girdi. Olcay, buna rağmen Tolgay’a bir tepki göstermeyerek, gerginliği tırmandırmadı.

SOSYAL MEDYADAN BARIŞ MESAJLARI
İDMAN sonunda kaptan Necip Uysal ve Cenk Tosun, Tolgay ve Olcay’ı biraraya getirip, barıştırdı.

Güneş de iki oyuncuyla idman sonunda yaptığı görüşmede “Şampiyonluğa yürüyoruz. Hırsınızı takdir ediyorum ancak birbirinize karşı mücadele ederken dozu iyi ayarlamalısınız” diye konuştu. Son olarak iki oyuncu sosyal medya üzerinde birbirlerine barış mesajları gönderdi. Tolgay, “Olcay abi, seni seviyorum” derken, Olcay da “Kafa da epey sertmiş” diyerek, esprili bir ifadeyle arkadaşına karşılık verdi.

'OLCAY ABİ SENİ ÇOK SEVİYORUM'
 
TOLGAY, dün medyaya yansıyan kavga haberlerinden sonra Twitter hesabından Olcay ile birlikte çekilmiş fotağrafını paylaşıp, bir açıklama yaptı. Tolgay, “Bugünkü idmanda Olcay abi ile yaşadığımız kesinlikle büyütülecek bir olay değildir. Olcay abi seni çok seviyorum” dedi.

'KAFA DA EPEY SERTMİŞ'

TOLGAY Arslan’ın Twitter’dan yaptığı açıklamaya Olcay Şahan da Instagram hesabından oldukça esprili bir dille cevap verdi. Olcay “Kardeşim, sevgi ve saygımız karşılıklı. Hepimiz aynı formayla aynı hedef için savaşıyoruz. Bu arada kafa da epey sertmiş. Bir de keşke topu kapabilseydin” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz