Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çifte tabancalı intihar şov

  Nilüfer KANDIRMIŞ- Halil GÜR/BODRUM (Muğla), (DHA)
  13 Ağustos 2009 - 18:18Son Güncelleme : 13 Ağustos 2009 - 18:18

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Bitez Beldesi'nde, eşinin boşanma davası açması üzerine bunalıma girdiği ileri sürülen minibüs şoförü 40 yaşındaki M.N.K., başına dayadığı çifte tabancayla intihar teşebbüsünde bulundu. Jandarma, 2.5 saattir zaman zaman havaya da ateş eden M.N.K.'yi ikna etmeye uğraşıyor.

  İzmir'de oturan minibüs şoförü M.N.K., bugün saat 15.00 sıralarında, kendisine boşanma davası açtığı ileri sürülen ikinci eşi A.K.'nın peşinden Bodrum'a geldi. Bitez, Şah Caddesi'nde, havaya birkaç el ateş ederek, çevredekilerin dikkatini çeken M.N.K., daha sonra otomobiline bindi. Otomobilde, Ferdi Tayfur'un ‘Derbeder’ adlı şarkısını dinleyip, bira içen M.N.K., elindeki iki tabancayı başına dayayarak, uzunca bir süre kimseyi yanına yaklaştırmadı.

  Olay yerinde geniş güvenlik önlemi alan jandarma güvenlik şeridi oluşturup, meraklı kalabalığı uzaklaştırdı. Şah Caddesi'nin giriş ve çıkışını jandarma araçlarıyla trafiğe kapatıldı. Daha sonra, otomobile yaklaşan bir jandarma, zaman zaman havaya ateş edip, Kelime-i Şahadet getiren M.N.K.'yı ikna etmeye çalıştı. Ancak, otomobil camlarını kapatarak, korna çalan M.N.K., jandarmanın otomobilden inme teklifini geri çevirdi. M.N.K., jandarma ekiplerinden, kendisine bira getirmesini istedi. Jandarma, içine uyku ilacı koydukları bir şişe birayı M.N.K.'ya verdi. Jandarma yaklaşık 2.5 saattir direnen M.N.K.'yi intihardan vazgeçirdmek için çalışmalarını sürdürüyor.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı