Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çifte cinayete önce müebbet üstüne 25 yıl

  Aziz ÖZEN/İSTANBUL
  01.12.2014 - 01:17 | Son Güncelleme:

  ATAŞEHİR’de 29 Haziran 2012’de korkunç bir olay yaşandı. İddiaya göre olay şöyle gelişti: Uğur Ertuğrul (34) ile eşi Neslihan Ertuğrul (29), 6 yaşındaki oğullarıyla aynı sokakta oturan annesi Leyla Ertuğrul’un (52) evine gitti.

  Uğur Ertuğrul annesiyle birlikte, oğlunu berbere götürdü. Leyla Ertuğrul daha sonra eve dönerek, bir şirkette şoförlük yapan bekâr oğlu Bahattin Ertuğrul (31) ve gelini vurdu. Oğul ölürken, balkona kaçan gelin ağır yaralandı.
  ‘İLİŞKİDEN ŞÜPHELENDİM’
  Leyla Ertuğrul, kendini polise ihbar etti. Ama gelin kurtarılamadı. Leyla Ertuğrul ilk ifadesinde cinayeti ölen oğlu ile gelini arasında ilişkiden şüphelendiği için işlediğini söyledi. Anadolu Adalet Sarayı 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmalarda konuşmayan Leyla Ertuğrul’a, 2013’te cezai ehliyetinin tam olduğu raporu verildi. İtiraz üzerine Adli tıp, yeniden verdiği raporda sanığın hezeyanları olduğu ve cezai ehliyetinin bulunmadığını belirtti. Ölenlerin avukatı, “Sanık bir akıllı, bir deli çıkıyor” diyerek itiraz edince Adli Tıp Genel Kurulu, ‘cezai ehliyeti tam’ raporu verildi.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı