« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ciddiyeti kaybetmeyin

Vllaznia rövanşı için bugün Arnavutluk’a gidecek Trabzonspor’da Ziya Doğan futbolcularını, "Turun garanti olduğunu biliyoruz. Ama Trabzonspor gibi oynamamız gerekiyor" diyerek uyardı.

Yunus Emre SEL / (DHA)
SON GÜNCELLEME
İNTERTOTO Kupası rövanşı için bugün Arnavutluk’a gidecek olan Trabzonspor’da teknik direktör Ziya Doğan, Vllaznia önünde ilk maçta alınan farklı galibiyete rağmen futbolcularını uyardı. Maçın ciddiye alınmasını isteyen Doğan, "Turun çok büyük ölçüde garanti olduğunu biliyoruz. Ama Trabzonspor gibi oynamamız gerekiyor.
Musampa’ya ceza

Turu geçtik, diye rakibimizi asla hafife almamalıyız. Futbol 90 dakika ve oynamadan kazanılmıyor. Oynadığımız tüm maçları kazanmak isteyen bir takım olmalıyız. İlk maçta nasıl oynadıysanız, bu maçta da sizden aynısını bekliyorum. Ciddiyetinizi kaybetmeyin"
dedi.

Yönetim kurulu Musampa’ya sezon öncesi hazırlık çalışmalarına zamanında katılmadığı ve disiplinsiz hareketlerinden dolayı 40 bin YTL para cezası verme kararı aldı. Kampa geç katıldığı için teknik heyetle sorun yaşayan Yattara ise antrenmanlardaki performansıyla Doğan’ın gözüne girdi. Hırsıyla göz dolduran Gineli futbolcu, aynı zamanda arkadaşları arasında da neşe kaynağı oldu. Yattara’nın vatandaşı Jabi’nin de bordo mavili takıma katılmasıyla neşesinin daha da arttığı gözlendi. Jabi’ye de tercümanlık yapan Yattara, kondisyon çalışmalarındaki dayanıklılığıyla da göz doldurdu.

Bunları da Beğenebilirsiniz