Ege Haberleri

  Cicişler karakolluk oldu

  Nilüfer KANDIRMIŞ / BODRUM, (DHA)
  19.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  SOSYAL paylaşım sitesi twitter'da yayınladıkları fotoğraflarla dikkat çeken, ‘cicişler’ olarak da adlandırılan Esra ve Ceyda Ersoy Kardeşler, Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki bir mağazadan satın aldıkları avizenin değiştirilmemesi üzerine ortalığı birbirine kattıkları iddiasıyla karakolluk oldu.

  İlçeye bağlı Göltürkbükü Beldesi'nde vilları bulunan ‘Ciciş Kardeşler’ olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy, bugün Cevat Şakir Caddesi'ndeki Ali Baba Hediyelik Eşya mağazasına alışverişe geldi. İki kardeş, geçen hafta satın aldıkları avizenin bozuk çıkması üzerine değiştirmek istedi. Ancak, iki kardeşin ürünün fişini gösterememesi üzerine mağaza yetkilileri, avizeyi değiştirmeyi kabul etmedi. Sinirlenen Cicişler, iddiaya göre, raflardaki hediyelik eşyaları yerlere fırlatarak, mağazayı birbirine kattı. İki kardeşin fırlattığı hediyelik eşyalardan bir mağaza çalışanı da omzundan yaralandığı ileri sürüldü.

  Cicişler karakolluk oldu

  Mağazanın işletmecisi Savaş Kaygusuz, “Olayın daha fazla büyümemesi ve mağazanın daha fazla zarar görmemesi için kendilerini dışarı çıkarıp, polisi aradık. Kendilerinden şikayetçi olacağım. Zararımı karşılamak zorundalar” dedi.

  Polisin, güçlükle sakinleştirip Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürdüğü Ciciş Kardeşler'den Ceyda Ersoy, kendilerine yöneltilen suçlamaları kabul etmeyip, “Geçen hafta bu mağazadan aldığımız avize hemen bozuldu. Deiştirmek istedik kabul etmediler. Biz de Tüketici Hakları Derneği'ne şikayetçi olacağımızı, yaptıklarının yanlış olduğunu söyledik. Tartışma çıktı. Bunun üzerine bize saldırmaya ve mağazadan dışarı atmaya çalıştılar. Üzerimize hediyelik eşya fırlattılar. Asıl mağdur bizi” dedi. Esra Ersoy da mağazaya zarar verdikleri iddialarını kabul etmedi. Cicişler, ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı