« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çiçekli karşılama

Olağanüstü güvenlik önlemleri altında kente ayak basan sarı kırmızılıları taraftarı bağrına bastı. “Diyar-ı Huzur” turnuvasında şampiyon olan minikler, başkan Polat ve hayranı oldukları futbolculara kırmızı gül verdi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY, Diyarbakır’da adeta karnaval havası estirdi. Olağanüstü güvenlik önlemleri altında kente ayak basan sarı kırmızılılar çiçeklerle karşılanırken en büyük ilgiyi kaptan Arda gördü.
100’e yakın taraftarınca büyük bir coşkuyla karşılanan sarı kırmızılılarda başkan Adnan Polat ve futbolcuları burada bir sürpriz bekliyordu. “Diyar-ı Huzur” turnuvasında şampiyon olan minik futbolcular, ellerinde kırmızı güllerle karşıladıkları sarı kırmızılılara büyük sevgi gösterilerinde bulundu. G.Saray Kulübü Başkanı Adnan Polat da minik futbolcularla yakından ilgilendi.
150 polis korudu
* G.Saray’ın özel uçağı piste inmeden 1 saat önce havaalanına araçların girmesine izin verilmedi.
* Havalanı ve çevresinde güvenliği sağlamak amacıyla 150 polis görev yaptı. Sarı kırmızılı kafile, konaklayacağı otele hareket ederken 6 motosikletli yunus, 4 sivil polis arabası, 2 de özel güvenlik görevlisi eşlik etti.
3 dakika beklettiler
* Takım, otobüste 3 dakika bekletildi. Güvenlik önlemlerinden emin olunduktan sonra aşağı inmelerine izin verildi.
* G.Saray’ın konakladığı Class Otel’in yolları kapatılınca vatandaşlar tepki gösterdi.

Başkanlardan dostluk mesajı

DİYARBAKIR’da barış rüzgarları esti. Diyarbakırspor Kulübü başkanı Çetin Sümer, Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve sarı kırmızılı yönetim kurulu üyelerine Puşi Restaurant’ta özel yemek verdi. İki kulübün başkanı Galatasaray-Diyarbakırspor bayrakları arasında poşularla ‘Biz her zaman dostuz’ mesajı verdiler. Ayrıca özel saz ekibi de gece boyu iki kulübün yöneticilerini eğlendirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler