Gündem Haberleri

  CHP'li Oğuz Kaan Taksim'de diz çöküp kaldı

  Enver ALAS-Zeki GÜNAL-İSTANBUL DHA
  01.06.2013 - 17:05 | Son Güncelleme:

  Taksim'de Gezi Parkı'nda başlayan daha sonra Taksim Meydanı'na sıçrayan olaylar devam ediyor. Polis göstericileri gözaltına almaya başladı. Gözaltıları engellemek isteyen CHP İl Başkanı Oğuz Kaan da atılan gaz bombaları sonucu zor anlar yaşadı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in de aralarında bulunduğu gruba polis biber gazıyla ve tazyikli suyla müdahale etti.

  Taksim'de sabaha karşı 05:00'te Gezi Parkı için nöbet tutan göstericilere müdahale eden polis, aradan yaklaşık 10 saat geçmesine rağmen müdahalelerine devam ediyor. Poli göstericileri gözaltına almaya başladı. Taksim'de ara sokakta polislerin gözaltına yapmalarına engel olmak isteyen CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı'yla polis arasında itişme yaşandı. Atılan gazlardan CHP İl Başkanı'da etkilendi. Gözaltılar, özellikle sivil giyimli Güven Timleri tarafından yapılıyor.

  CHPli Oğuz Kaan Taksimde diz çöküp kaldı TANRIKULU YÜRÜYEREK GELDİ AMBULANSLA ÇIKTI

  GÜRSEL TEKİN'E PANZERLİ MÜDAHALE

  TAKSİM'İ YAKIP YIKTILAR / HÜRRİYET TV

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in de içinde bulunduğu gruba polis TOMA'dan tazyikli su sıkarak ve gaz bombalarıyla müdahale etti.  Tekin, gaz maskesi takarak korunmaya çalıştı, dakikalarca kendisinin olduğu yere sıkılan tazyikli suya ve atılan gaz bombalarına rağmen oturduğu yerden kalkmadı. Daha sonra yerinden kalkan Tekin, su sıkan TOMA aracına doğru yürüyerek tepki gösterdi. Tekin, kendisini telefonla arayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile konuştu.

  'GÜRSEL TEKİN'E PANZERLİ MÜDAHALE

  Tekin konuşmasında Kılıçdaroğlu'na "Sayın Genel Başkanım her 15 dakikada bir inanılmaz şekilde biber gazıyla tazyikli suyla müdahale ediyorlar. Burada bir zulüm yaşanıyor. Adeta düşman askerleri gibiler. Ben sizden yardım istiyorum. Efendim bu şehrin valisi de yok, emniyet müdürü de yok.Muhatabımız yok. Saygılar sunuyorum efendim" dedi.

  ''BU AKŞAM KILIÇDAROĞLU GELECEK''

  Tekin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, "Sayın Genel Başkanımız gelecek. Sayın genel başkanımıza da gaz sıksınlar. Şimdi bunu yayınlayın önlem alsınlar. Bomba mı getiriyorlar ne getiriyorlarsa getirsinler. Buradan ancak cesedimizi çıkarırlar" dedi.

  GEZİ PARKI İÇİN TÜM YURT SOKAKLARA DÖKÜLDÜ / HÜRRİYET TV

  Gürsel Tekin, gazetecilerin "Genel Başkan bu akşam mı gelecek?" şeklindeki sorusuna "Tabii ki bu akşam gelecek'' diye yanıt verdi

  POLİS BİR GÜNDE İKİNCİ KEZ BİBER GAZI SIKTI... GERİYE BU FOTOĞRAFLAR KALDI

  CHPli Oğuz Kaan Taksimde diz çöküp kaldı GEZİ PARKI’NDAKİ 'KAVGA'NIN SEBEBİ AVM PLANI

  BİLİRKİŞİ HEYETİ GEZİ PARKI’NIN YIKIMINA ‘OLMAZ’ DEDİ

  CHPli Oğuz Kaan Taksimde diz çöküp kaldı HERKESE BOMBA

  CHPli Oğuz Kaan Taksimde diz çöküp kaldı PERAKENDECİDEN GEZİ PARKI’NA MAĞAZA YOK

  CHPli Oğuz Kaan Taksimde diz çöküp kaldı GEZİ EYLEMİNDE AHMET ŞIK DA YARALANDI

  CHPli Oğuz Kaan Taksimde diz çöküp kaldı YABANCI AJANSLAR GEZİ’Yİ BÖYLE GÖRDÜ

  CHPli Oğuz Kaan Taksimde diz çöküp kaldı GEZİ PARKI'NA İKİNCİ GÜNDE DE ŞAFAK BASKINI... ONLARCA YARALI VAR

  CHPli Oğuz Kaan Taksimde diz çöküp kaldı CHPli Oğuz Kaan Taksimde diz çöküp kaldı
  'Başbakan'la görüşmek istedik, Topbaş reddetti' 'Gezi'yi nasıl geri aldık' hatırası Gaz maskelerini kendileri yaptılar

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı