MANİSA HABERLERİ

CHP'li Karabağ, Kula'da 'hayır' çalışmasına katıldı

DHA
27.03.2017 - 14:16Son Güncelleme :
DHA

MANİSA'nın Kula ilçesine giden İzmir'in Bayraklı ilçesindeki CHP'li Belediye Başkanı Hasan Karabağ, 16 Nisan tarihinde yapılacak olan anayasa değişikliği referandum çalışmaları için CHP Kula İlçe Başkanlığı'na destek verdi.

CHP Kula İlçe Başkanlığı'na, İzmir'in CHP'li Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bayraklı Kulalılar Derneği Başkanı Veli Topal ve meclis üyelerinden destek geldi. Bayraklı Dostluk grubundan yaklaşık 100 kişilik grup ile birlikte Kula'ya gelen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, CHP Kula İlçe Başkanı Osman Kasırga ve partili üyeler ile birlikte gruplara ayrılarak vatandaşlar ile tek tek sohbet etti. Başkan Karabağ ve beraberindekiler, daha sonra pazar esnafını ziyaret etmek, yapılacak olan referandumda neden ‘hayır' denilmesi gerektiğini vatandaşlara anlatmak için sahaya indi. 5 grup halinde Kula sokaklarına dağılan partililer, kapı kapı dolaşarak vatandaşları ikna etmeye çalıştı. Vatandaşlara ülkenin geleceği için hayır denilmesi gerektiğini savunan CHP'li Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bir Kulalı olarak memleketimde referandum çalışması yapmak faydalı oldu. Partili üyelerimiz ile birlikte gruplara ayrılarak bütün kesimlerdeki vatandaşlarımıza ulaşmaya çalıştık. Bu ülkede tek başlılık sistemine hayır dememiz gerekiyor. Bu nedenle son güne kadar her il ve ilçelerimizde çalışacağız ve bu sisteme dur diyeceğiz" dedi.

Hasan YİĞEN / KULA (Manisa), (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden CHP'li Karabağ, Kula'da 'hayır' çalışmasına katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 14 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP'li Karabağ, Kula'da 'hayır' çalışmasına katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı