ZONGULDAK HABERLERİ

CHP'li İnce: Beş vakit ezan okunuyorsa Atatürk sayesindedir (2)

DHA
31.03.2017 - 19:28Son Güncelleme :
DHA

ZONGULDAK'TA KONUŞTU
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Zonguldak'ta Madenci Anıtı önünde parti otobüsünden halka hitap etti. Referandumda oylanacak 18 maddede halkın yararına bir şey olmadığı ifade eden İnce, şöyle konuştu:
"En az 50 kere okudum acaba dedim bu maddelerin birinde işçiler var mı? Emekliler var mı? Terörle mücadele var mı? Sana bana emekliye işçiye memura öğrencisine işsize köylüye çiftçiye hiçbir şey yok burada. Şimdi evet derseniz meclisi devlet dışı bırakıyorsunuz. Meclisi güçsüzleştiriyorsunuz. Milletvekilini muhtarın yanındaki aza gibi bir şey yapıyorsunuz. Bakın bu milletin başına çorap örer bu demedi demeyin. Bir adamın tahtı mı memleketin bahtı mı bunu seçeceksiniz. Bir adamın tahtı diyenler evet desin, memleketin bahtı diyenler hayır desin."

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden CHP'li İnce: Beş vakit ezan okunuyorsa Atatürk sayesindedir (2) hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 19 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP'li İnce: Beş vakit ezan okunuyorsa Atatürk sayesindedir (2) haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı