Gündem Haberleri

GÜNDEM

  CHP'li Erdoğdu'dan CHP'li Hazinedar'a: Bıçak kemiğe dayandı

  Hürriyet Haber
  05 Nisan 2016 - 09:15Son Güncelleme : 05 Nisan 2016 - 10:52

  CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, CHP'li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'a adeta bayrak açtı. Erdoğdu'dan oldukça sert bir mesaj geldi.

  Erdoğdu twitter hesabından şu mesajı paylaştı:

  “Bıçak kemiğe dayandı... Kan kusup kızılcık şerbeti içtim demekten bıktım... Beşiktaş Belediye Başkan'ı hakkında disiplin süreci başlamalı...”

  Hazinedar için CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel CNN Türk canlı yayınında eleştirilerde bulunmuştu. Hazinedar'ı umre dönüşünde, havaalanında işçilerin karşılaması parti içinde tartışmalara yol açmış, Özel, "O işçilerin oraya götürülmesi de doğru değil. Çok ciddi rahatsızlık duydum görünce. Kendi kendine dönmeliydi, bu da haber olmamalıydı" demişti. Hazinedar'ın Mehmet Ağar'ı makamında ağırlaması da sosyal medyada çok konuşulmuştu.

  Öte yandan Ağustos ayında Hazinedar hakkındaki iddialar nedeniyle parti içinde bir araştırma komisyonu kurulduğu ortaya çıkmıştı.

  GERGİNLİĞİ ARTIRAN GELİŞME...

  Son olarak Beşiktaş Belediyesi'nde, bir grup işçinin işten çıkartılmasının parti içinde rahatsızlığı artırdığı, Erdoğdu'nun sert çıkışına bu durumun neden olduğu belirtiliyor.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı