Ege Haberleri

EGE

  CHP'den kadın ve gençlere çağrı

  Elif DEMİRCİ / İZMİR, (DHA)
  30 Temmuz 2012 - 13:05Son Güncelleme : 30 Temmuz 2012 - 13:13

  İzmir'de üye sayısı 113 bin olan CHP, 300 bininci üyesine rozet takan Ak Parti'ye karşı üye kayıt seferberliği başlattı.


  İZMİR'de üye sayısı 113 bin olan CHP geçtiğimiz günlerde 300 bininci üyesine rozet takan Ak Parti'ye karşı atağa geçti. Üye kayıt seferberliği başlatan CHP İzmir İl Başkanlığı özellikle kadın ve gençlere “Sensiz bir eksiğiz” diyerek, çağrıda bulunacak.
  CHP İzmir İl Başkanlığı yerel seçimde dinamik bir yapı oluşturmak için üye kayıt kampanyası başlatacak. Özellikle kadın ve gençlerin katılımına önem veren parti, “Sensiz bir eksiğiz” ve “CHP'ye üye olan çözümün bir parçası ol” sloganları ile çağrıda bulunacak.
  Cumartesi günü yapılacak kampanya tanıtım toplantısı için afiş, broşür ve el ilanı hazırlandı. CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, öncelikle partinin hiç üyesinin olmadığı sandıkları tespit ettiklerini belirterek, “Kent merkezinde partinin üyesinin olmadığı sandık yok. Ancak köylerde var. Bunları belirledik. Çalışmalarımızı bu köylerde yoğunlaştıracağız. Her yaş grubundan üye yazacağız ancak kadın ve genç katılımını önemsiyoruz. Kampanyanın tanıtımı cadde ve sokaklarda olacak, ancak kayıt ilçe başkanlıklarında yapılacak” dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı