MANİSA HABERLERİ

CHP'den eğitim atağı

DHA
25 Nisan 2016 - 16:13Son Güncelleme : 25 Nisan 2016 - 16:14

CHP'den eğitim atağı

DHA

MANİSA'da partililere yönelik eğitim toplantısına katılan CHP Parti İçi Eğitim Sorumlusu Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, CHP'nin eğitim atağına geçtiğini belirterek, yeni geliştirdikleri proje ile üyelerin mahallelerindeki, çevrelerindeki kişilerle iletişime geçeceğini ve oy oranını artırmaya çalışacağını söyledi.

CHP Parti İçi Eğitim Sorumlusu Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Manisa'da partisinin il başkanlığında Uşak ve Manisa'daki il, ilçe başkanlarına ve parti sekreterlerine eğitim verdi. Eğitim toplantısına CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ve Manisa İl Başkanı Halil Tokul da katıldı.

CHP'nin eğitim atağı başlattığını söyleyen Parti İçi Eğitim Sorumlusu Aytuğ Atıcı, sandık örgütlenmesi projesi ile CHP'nin oy oranını artıracağını söyledi. Atıcı, "CHP'nin en baştaki hedefi üyelerini eğitimden geçirerek topluma daha iyi hizmet eder konuma getirmektir. İlk 5 yıl kendi üyelerimize sosyal demokrasi bilinci, sol bilinci, CHP'nin tarihi, misyonu, parti programı eğitimi vererek onları belli bir düzeye getirdik. Yeni projemizle üyeleri halkla buluşturmaya karar verdik. Seçimlere daha 3 yıl var. CHP, 2015 yılında yapılan her iki seçimde de arzu ettiği başarıyı elde edemediğine göre yeni bazı yöntemlerle halkla buluşmanın yolunu aramak bulmak zorundaydı. Biz, hiç vakit kaybetmeden seçimlerden hemen sonra dönüp nerede eksiğimiz var diye kendi kendimize sorduk" dedi.

CHP'Yİ HALKA ANLATACAKLAR

CHP'nin ürettiği projelerin halk tarafından sevildiğini kaydeden Atıcı, "Eksiğimiz bu projelerin halk tarafından gerçekten inandırıcı bulunup CHP tarafından yapılıp yapılmayacağı noktasındaydı. Şimdi evlere girerek CHP'nin nasıl bir parti olduğunu, halka neler verebileceğini anlatmaya çalışıyoruz" diye konuştu. Türkiye'yi 37 eğitim bölgesine ayırdıklarını kaydeden Atıcı, her eğitim bölgesinde projeyi ilçe başkanlarına ve eğitmenlere anlattıklarını belirterek "İlçe başkanlarımız, kendi görevleri alanına giren, her sandığa 2 görevli arkadaşımızı tayin edecek. O sandıkta oy kullanan 2 arkadaşımız, kendileri dışında o sandıkta oy kullanan diğer seçmenlere iletişime geçerek onların CHP'ye olan sempatilerini ve güvenlerini arttırmaya çalışacak" dedi.

Aytuğ Atıcı düzenlenen toplantıda il, ilçe yetkililerine ve eğitimden sorumlu olan partililere proje hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Nermin UÇTU / MANİSA, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden CHP'den eğitim atağı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2016 tarihinde saat 16 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP'den eğitim atağı haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   04:32
  • Guneş
   06:20
  • Öğle
   13:25
  • İkindi
   17:11
  • Akşam
   20:09
  • Yatsı
   21:43
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı