Gündem Haberleri

  CHP'DE il başkanı ile 39 ilçe başkanı mal beyanında bulundu

  DHA
  23.02.2015 - 13:23 | Son Güncelleme:

  CHP İstanbul Başkanlığı tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantısıyla başta İl Başkanı Murat Karayalçın olmak üzere 39 ilçe başkanının mal beyanında bulunduğu açıklandı.

  CHP'nin Levent'teki İl Başkanlığı binasında düzenlenen basın toplantısında konuyla ilgili bir basın açıklaması yapan İl Başkan Yardımcısı ve İl Başkanlığı Basın Sözcüsü Nimet Elif Uluğ, Murat Karayalçın ve 39 ilçe başkanının mal beyanında bulunduğunu açıkladı. Uluğ, "Yasaya gereksinimimiz yok, temiz kadrolarımızla, temiz siyaset anlayışımızla, düzeyli ve ilkeli duruşumuzla karşınızdayız. İktidara hazırız, toplumumuz CHP, İstanbul İl Başkanı Sayın Murat Karayalçın'la, il yöneticileriyle, İlçeleriyle, önseçim ile belirlediği kadrolarıyla tüm gücüyle seçime hazırdır, iktidara hazırdır" dedi. Zarflar içinde sunulan mal beyanlarını basın mensuplarına gösteren Uluğ, Murat Karayalçın ve 39 ilçe başkanının mal beyanlarının partinin web sayfasında da yayınlanacağını söyledi.

  'BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ' YAPILACAK
  Öte yandan toplantıda genel seçime yönelik yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verildi. Uluğ, İstanbul'da üç seçim bölgesinde 'seçim koordinasyon merk ezleri'nin belirlendiği belirtti. Seçim kampanyası döneminde 3 seçim bölgesinde, bölgesel mitingler yapılacağını ifade eden Uluğ, bu kapsamda İstanbul'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılacağı bir 'Büyük İstanbul' mitinginin yapılacağını açıkladı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı