Ege Haberleri

EGE

  CHP ve MHP'den gece turu

  Hürriyet Haber
  06 Ağustos 2014 - 01:14Son Güncelleme : 05 Ağustos 2014 - 11:29

  İZMİR'in turistik İlçesi Foça yoğun bir tatil dönemi yaşarken CHP ve MHP İlçe örgütleri ortak Cumhurbaşkanı adayları Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek turlarını gece gündüz sürdürüyor. Tatile gelen vatandaşlara çatı adayının Türkiye'nin geleceği için önemini anlatan partililer mutlaka oy kullanılması gerektiğini hatırlatıyor.

  Foça CHP ve MHP İlçe örgütleri 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışma grupları oluşturdu. Dün saat 21.00'de kent merkezinde buluşarak sokakta, kafeterya ve eğlence yerlerindeki vatandaşlarla görüşen, aralarında CHP'li Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, CHP Foça İlçe Başkanı Günal Biçer, MHP Foça İlçe Başkanı Turan Çetinarslan, Belediye Meclis üyeleri ve partililerin yer aldığı grup, birebir konuşarak ve broşür dağıtarak destek istedi.

  CHP İlçe Başkanı Günal Biçer " 0 Ağustos Sevr anlaşmasının yıldönümü. Başbakan bütün stratejisinde, Cumhuriyet tarihinden intikam almayı planlayarak hareket ediyor. Biz de Türkiye'deki tüm sağduyulu insanlar olarak müdahale edeceğiz. Bugün ve hafta boyunca diğer siyasi partili arkadaşlarla ortak alan çalışması yapıyoruz. Ortak adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu konusunda vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz" dedi.

  MHP'li Foça Belediye meclis üyesi Mümin Zeybek te, "İlçe Başkanımız, meclis üyelerimiz ve partililerimizle ortak adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu için destek istemek için buradayız. Birebir konuşarak, broşür vererek halkımızla temas ediyoruz. Çalışmaya tüm Foça bölgesinde birlikte devam edeceğiz" diye konuştu.

  CHP ve MHP'lilerin ortak destek turlarını Foça, Yeni Foça, Bağarası, Gerenköy ve yeni bağlanan dört orman köyünde sürdürecekleri öğrenildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı