ESKİŞEHİR HABERLERİ

CHP Odunpazarı’ndan Seçim Startı

IHA
25.07.2015 - 16:40Son Güncelleme :

CHP ODUNPAZARI İLÇESİNDE SEÇİM STARTI VERİLDİ

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ercan Küçükoğlu, olağan ilçe kongresi seçimleri için üye listelerinin 7 gün süre ile askıya çıkartılacağını söyledi.
Küçükoğlu, üye listelerinin adrese dayalı nüfus kayıtlarına göre oluşan ve 7 Haziran 2015 Milletvekili genel seçimlerine esas olan seçmen kütük bilgilerine dayanılarak güncelleştiğini kaydetti.. Güncelleşmenin dışında parti tüzüğüne göre ‘parti kongre takviminin ilanından 3 ay önceki parti üye listesi seçmen listesi olarak esas alınır’ hükmüne göre 20 Mart 2015 tarihi itibariyle parti üyeliği hakkını kazanmış olanların listede yer aldığını belirten Küçükoğlu, “İlçe Başkanlığımıza gelen listeler şuanda düzenlenmekte ve herkesin kolayca görebileceği bir yerde ve 28 Temmuz 2015 saat 10.00’dan başlayarak 7 gün süre ile askıya çıkartılacaktır” dedi.
İlçe binasında her gün en az 2 yönetim kurulu üyesinin hazır bulunacağını belirten CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Ercan Küçükoğlu, “Ayrıca, hafta başından itibaren listeler bilgisayar ortamına atılacak olup, yine bilgisayar ortamında tüm isteyenlere verilecektir. Cumhuriyet Halk Partisi’nde demokrasi şöleni başlamıştır. Bu süreç içinde ilçe yönetim kurulumuzun en önemli görevi delege seçimlerini sağlıklı ve hiçbir şaibeye meydan vermeden sonuçlandırmaktır” diye konuştu.
GÖREVDEN ALMA SÖYLENTİLERİ BİZİ ÜZÜYOR
Yönetim kurulunun görevden alma söylentilerine de değinen Küçükoğlu, “Bu söylentiler hala devam etmektedir. Üstelik görevden almaya çalışanlar arasında yıllarca bu partinin bir çok kademesinde görev yapmış, örgütlü olmaya inanan ve örgütün ne olduğunu bilen, hatta başka partide de görev yapmış isimlerin geçmesi bizleri üzmekte ve bunların sadece söylentiden ibaret olduğunu düşünmekteyiz. Bu söylentilere rağmen ilçe yönetim kurulumuz ve örgütümüz, mahalli, cumhurbaşkanlığı ve genel seçim olmak üzere başarı ile 3 seçim geçirmiştir. 3 seçim geçiren yönetim kurulumuzun ve örgütümüzün bir erken seçime de hazır olduğunun tüm kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden CHP Odunpazarı’ndan Seçim Startı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Temmuz 2015 tarihinde saat 16 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Odunpazarı’ndan Seçim Startı haberi güncellenecektir.

  ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Ekim 2017, Salı
  • İmsak
   05:31
  • Guneş
   07:10
  • Öğle
   12:53
  • İkindi
   15:51
  • Akşam
   18:15
  • Yatsı
   19:42
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı