İZMİR HABERLERİ

CHP Ödemiş Teşkilatı Muhtarları Kahvaltıda Buluşturdu

IHA
28.10.2015 - 13:39Son Güncelleme :

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) ÖDEMİŞ İLÇE BAŞKANLIĞI, İLÇEDE 99 MAHALLE MUHTARLARINI DÜZENLEDİĞİ KAHVALTI PROGRAMIYLA BİR ARAYA GETİRDİ.

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ödemiş İlçe Başkanlığı, ilçede 99 mahalle muhtarlarını düzenlediği kahvaltı programıyla bir araya getirdi.
CHP Ödemiş İlçe Başkanlığı, ilçede mahalle muhtarlarına yönelik kahvaltı programı düzenledi. Programa, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Nazan Dönmez, CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, CHP İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ödemiş Belediyesi meclis üyeleri, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Koordinatörü Cumhur Şener, CHP Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Dalar, Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran ve mahalle muhtarları katıldı.
CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, muhtarlara yönelik yaptığı konuşmada, "İzmir 1.bölgede 76 arkadaş arasında beni 2. yaptığınız için teşekkür ediyorum. Birinci bölgede de Ödemişli, Kirazlı, Beydağlı, Bayındırlı arkadaşlarımız yaşıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Birinci bölge diyor deniliyor ama ben İzmir milletvekiliyim sizlerinde vekiliyim. Ankara’da kapım her birinize her zaman açıktır. Aramızda CHP’li olmayan, MHP’li, AKP’li arkadaşlarımız da olabilir doğaldır.
CHP Ödemiş İlçe Başkanı Nazan Dönmez de, partisinin seçim bildirgesi hakkında bilgi verdi. Dönmez, "CHP olarak refaha tabana yayacak ekonomik bildirgelerimiz, gençlerimize, esnaflarımıza, üreticilerimize, işsizlerimize, memurumuza, sizlere yönelik birçok bildirgemiz var. Bu seçimde CHP’ye desteklerinizi bekliyoruz. Düzenlediğimiz kahvaltıya iştiraklerinizden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden CHP Ödemiş Teşkilatı Muhtarları Kahvaltıda Buluşturdu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Ödemiş Teşkilatı Muhtarları Kahvaltıda Buluşturdu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı