KİLİS HABERLERİ

CHP Milletvekili Adayları Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

IHA
05.10.2015 - 16:20Son Güncelleme : 05.10.2015 - 16:21

CHP KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kilis Milletvekili Adayları Emekli Tuğgeneral Opr. Dr Ali Tuna ile Reşit Tayfun Alan basın mensuplarıyla bir araya geldi
CHP Kilis İl Başkanı Abidin Uslu, aday tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, 1 kasım seçimlerinde sürpriz yapacaklarını ifade etti. CHP Kilis Milletvekili Adayı Emekli Tuğgeneral Opr. Dr Ali Tuna, Kilis’te ve Türkiye’de herkesin baskı altında olduğunu ifada etti. Tuna, “Bu baskının kırılması için 1 Kasım seçimlerinde CHP’nin tek başına iktidara gelmesi gerekiyor. Kilis sorun yumağı haline gelmiş durumdadır. Suriyeliler ile ilgili mesele gerçekten can sıkıcı bir durumdadır. Kilis’in nüfusunun yüzde 55’i Suriyelilerden oluşuyor. Geriyi kalan 45’lik kesim ise Kilisli vatandaşlarımızdır. Kilis’te sağlık alanında yapılması gerekenler var. Kilis’e acilen bir Üniversite araştırma hastanesinin açılması gerekiyor. Ancak sağlık sorunun bu yönetimle çözebiliriz. Kilis’in geçim kaynağı olan tarımda ise üzüm ve zeytin para etmiyor. Ürünlerin eşlenmesi ve pazarlanması için gerekli çalışmayı CHP iktidarında yapacağız. Kilis ile ilgili bir çok projemiz var. Bu projelerimizi kamu oyu ile paylaşıyoruz" dedi. CHP Kilis Milletvekili Adayı Reşit Tayfun Alan, halkın mutsuz olduğunu ifade kaydetti Alan, “Ülkemizde ve Kilis’te yaşanan gelişmeler nedeniyle vatandaşımız mutsuz ve umutsuz hale gelmiştir. CHP iktidarında insanların yüzü gülecek, gençlerimiz işsizlikten kurtulacak. Kilis’e yatırımlar gelecek. Uzun süre devlete bürokrat olarak çalıştım. Uzun süreden beri ise büyük şirketlere danışmanlık hizmeti veriyorum. Bu nedenle Kilis’in sorununu çözmek gerçekten çok kalaydır. Yeter ki vatandaşlarımız bizlere destek versin milletvekili yapsınlar. Sorunlar bir bir çözülecektir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden CHP Milletvekili Adayları Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ekim 2015 tarihinde saat 16 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Milletvekili Adayları Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

KİLİS İLÇELERİ
  KİLİS NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Eylül 2017, Cumartesi
  • İmsak
   04:38
  • Guneş
   06:13
  • Öğle
   12:34
  • İkindi
   16:00
  • Akşam
   18:36
  • Yatsı
   19:59
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı