KASTAMONU HABERLERİ

CHP’li Vekil Adayları İlçe Örgütlerini Ziyaret Etti

IHA
27 Eylül 2015 - 18:21Son Güncelleme : 27 Eylül 2015 - 18:22

CUMHURİYET HALK PARTİSİ 26. DÖNEM KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İLÇE ÖRGÜTLERİNİ ZİYARET EDEREK GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNDU.(MUHAMMED KÖMEÇOĞLU - KASTAMONU / İHA )

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi 26. Dönem Kastamonu Milletvekili Adayları ilçe örgütlerini ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.
1 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan Erken Genel Seçimler öncesinde çalışmalarını yoğunlaştıran CHP Kastamonu İl Başkanlığı milletvekili adayları Hüseyin Selami Çelebioğlu, Yılmaz Karakoç ve Orhan Dana ilçe örgütlerini ziyaret ederek yaklaşan seçimler öncesinde görüş alış verişinde bulundu. Çatalzeytin, Abana, Bozkurt, İnebolu, Doğanyurt ve Küre CHP İlçe Örgütlerini ziyaret eden CHP’li vekil adayları birlik ve beraberlik vurgusu yaparak dayanışma, kardeşlik, barış ve Kastamonu’ya hizmet etme gayesiyle yola çıktıklarını belirttiler.
Türkiye’nin zorlu bir süreçten geçtiğini kaydeden CHP 1’nci sıra adayı Hüseyin Selami Çelebioğlu 7 Haziran seçimlerinin hemen ardından Türkiye’nin yeni bir seçim sürecine girdiğini ifade etti. Ülkede terör olayları sonrasında yaşanan kaos ortamında yapılacak olan seçimlerin seçmen iradesine ne kadar etti edip etmeyeceğinin Türk Milleti’nin takdirine bıraktıklarını kaydeden Hüseyin Selami Çelebioğlu: “7 Haziran’da bir seçim geçirmişken yeni bir seçimle daha Türkiye karşı karşıya geldi. Gönül isterdi ki Kastamonu’dan milletvekili çıkartarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde en iyi şekilde temsil edebilelim. İnşallah 1 Kasım’da bu eksikliği gidereceğiz ve Kastamonu’yu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ülkemizin içerisinde bulunduğu durum bireylerin kendi menfaatlerini düşünecek bir durum değildir. Kastamonu’nun sorunları çoğu zaman çözüldü gibi gösterilmeye çalışılsa da maalesef sorunlarımız çözülmediği gibi her geçen gün katlanarak artıyor. Hala fiziki yetersizliklerden dolayı hastalarımız yollarda hayatını kaybediyor. Doğru tabir ile Kastamonu’da Allah’a emanet yaşıyoruz. Kastamonu insanı vatanına, milletine ve devletine çok bağlıdır ancak bu bağlılığın nimetlerini yeterince göremiyor. Devletin nimetlerinden yeterinde yararlanamadığımız düşünceyi artık değiştirmemiz gerekiyor. Kastamonu tek partiye bağlılık göstermek yerine tüm partilere eşit mesafede ilgi gösterirse daha iyi olacaktır. Çeşitlilik rekabeti, rekabette çalışmayı, çalışma ise başarıyı getirecektir. Bu başarıyı sağlamak için ise hep beraber el ele vermemiz gerekiyor” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden CHP’li Vekil Adayları İlçe Örgütlerini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Eylül 2015 tarihinde saat 18 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP’li Vekil Adayları İlçe Örgütlerini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

  KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ağustos 2017, Cumartesi
  • İmsak
   03:57
  • Guneş
   05:50
  • Öğle
   13:00
  • İkindi
   16:48
  • Akşam
   19:47
  • Yatsı
   21:26
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı