İZMİR HABERLERİ

CHP’li Nurgül Uçar Seçim Çalışmalarını Devam Ettiriyor

IHA
26.10.2015 - 15:07Son Güncelleme :

CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ ADAYI NURGÜL UÇAR, SEÇİM ÇALIŞMALARINI FOÇA VE YENİ FOÇA'DAN DEVAM ETTİRDİ.

IHA

CHP İzmir Milletvekili Adayı Nurgül Uçar, seçim çalışmalarını Foça ve Yeni Foça’dan devam ettirdi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Nurgül Uçar, seçim çalışmalarına devam ediyor. Foça ve Yeni Foça’yı ziyaret eden ve ilgiyle karşılanan Uçar, Yenifoça Spor ve Kınık Belediye Spor maçını da izledi. Foça’da cemevi ziyareti de yapan Uçar, Alevi vatandaşlarla sohbet ederek orucunu açtı. Yoğun bir tempoyla çalışan Uçar, ilçede bazı açılışlara da katıldı. CHP’li Nurgül Uçar daha sonra ise CHP İlçe başkanı Günal Biçer ve partililerle bir araya geldi. Burada 1 Kasım seçimleriyle ilgili önemli mesajlar veren Uçar, "Beni milletvekilliği adaylık yolumda yalnız bırakmadığınız için teşekkürler ederim; iyi ki varsınız. Siyasette kadının da yer alması gerektiğinden yola çıkarak, benden desteğini esirgemeyen sizlere yürekten teşekkür ediyorum. 1 Kasım’a az kaldı. Ben yıllardır mücadele ediyorum. Gücüm yettiği kadarda mücadele edeceğim" dedi.
Uçar sözlerini şöyle devam ettirdi:
"Türkiye’nin onuru ve gururu için, adalet için, emek için, yaşanılabilir bir hayat ve çocuklarımız için iktidarımızda daha çok çalışacak, daha çok mücadele edeceğiz" dedi

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden CHP’li Nurgül Uçar Seçim Çalışmalarını Devam Ettiriyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 15 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP’li Nurgül Uçar Seçim Çalışmalarını Devam Ettiriyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı