KASTAMONU HABERLERİ

CHP’li Milletvekili Adayları Çatalzeytin’de Seçmenlerle Buluştu

IHA
26 Eylül 2015 - 16:34Son Güncelleme : 26 Eylül 2015 - 16:35

CHP KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

IHA

CHP Kastamonu Milletvekili adayları Hüseyin Selami Çelebioğlu, Yılmaz Karakoç ve Orhan Dana saat 11.00’de Çatalzeytin’e gelerek Poyra Çayevinde seçmenlerle buluştular.
Toplantıda CHP İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı, Başkan Yrd. Uğur Alemdar, Başkan Yrd. Şahinr Türkmen, İl Sekreteri Turan Karaçam, Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Kula, Gençlik Kolları Başkan Yrd. Özgür Öztürk hazır bulundular. Aday tanıtım toplantısı Çatalzeytin İlçe Sekreteri Ergun Usta’nın sunumuyla başladı. İlçe Başkanı Metin Altıntaş bu seçimin önemine değinerek il örgütüne teşekkür etti. İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı “3 hafta önce İl örgütü olarak Çatalzeytin’e gelerek gündemi değerlendirdik. Bilindiği gibi hızlı bir seçim ortamına girdik. AKP’nin ihtirası MHP’nin sorumluluk almaktan çekinmesi nedeniyle milletvekili seçimleri 01 Kasım’da yenilenecek. 07 Haziran seçim sonuçlarının değişmeyeceği ortada olduğu halde yeniden bir seçime gidiyoruz. Bugün burada adaylarımızı tanıtmak, sizlerle sohbet etmek için hazır bulunuyoruz. 07 Haziran milletvekili seçimlerine çok yoğun bir çalışma temposuyla hazırlandık. Şimdi ulaşamadığımız noktalara ulaşarak partimizin politikasını anlatacağız. Her bir partilimize özel görevler düşüyor. Partimizin oyları son seçimlerde yükseliş gösteriyor. Kısa zamanda vatandaşın tercihi değişmez diye düşünmeyelim. Tek başına ülkeyi yönetmek isteyen bir cumhurbaşkanının varlığını ortaya koyalım. Bizim gerçekçi vaadlerimiz var. Asgari ücret, çiftçiye ucuz mazot, emekliye 2 ikramiye. Vaatlerimiz bu seçimde de geçerlidir. Avrupa ülkelerinde çiftçiye mazot desteği çok iyi bir şekilde uygulanıyor. Her ortamda sorunlarımızı anlatacak, haklarımızı savunacak milletvekilleri çıkartmamız gerekiyor.” dedi.
Birinci sıra milletvekili adayı H. Selami Çelebioğlu “Ülkemizin içinde bulunduğu durum ortada. Küskünlük ve kırgınlık içinde olamayız. Kastamonu insanı her zaman ülkesine, devletine bağlı olmuştur. Ama bunun karşılığı olarak iktidar tarafından adeta cezalandırılıyor. İnsanlara kendimizi anlatma olayımız rekabeti ortaya çıkarır. AKP’nin bu seçimde tek başına iktidar olamayacağı çok açık bellidir. Ülkeyi gereksiz yere tekrar seçime sürüklediler. Ne yazık ki terör olayları da umurlarında değil. CHP kendi ilkeleri doğrultusunda hareket ederek halkımıza yapacaklarını anlatacaktır. Şimdile kadar özellikle köylerimizde bir korku vardı. İktidar partisine oy vermezsek hizmetler aksar düşüncesi oluşmuştu. AKP’nin bu seçimde iktidar olamayacağı ortada herkes oyunu özgürce kullanmalı. Her ilçenin bir sürü sorunu var. Adliyenin kalkmasına seyirci kalan Hakkı Köylü tekrar AK Parti’den milletvekili adayı yapıldı. Halkımız Köylü’ye gereken dersi vermelidir. 01 Kasım’da bizim çok net bir hedefimizi var. Kastamonu’dan bir milletvekili çıkarmak için ciddi bir çalışma içinde olacağız. Köylerimizin yol, su vs işleri için gerekli ödenek gönderilmiyor. Fakat bu iktidar istedikleri yere örtülü ödenekten daha çok para gönderiyor. Kastamonu’da sorunların çığ gibi büyüdüğünü diğer yerlere göre hizmet alınamadığını CHP olarak çok iyi anlatmamız gerekiyor” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden CHP’li Milletvekili Adayları Çatalzeytin’de Seçmenlerle Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Eylül 2015 tarihinde saat 16 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP’li Milletvekili Adayları Çatalzeytin’de Seçmenlerle Buluştu haberi güncellenecektir.

  KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Ağustos 2017, Perşembe
  • İmsak
   04:04
  • Guneş
   05:55
  • Öğle
   12:59
  • İkindi
   16:44
  • Akşam
   19:40
  • Yatsı
   21:16
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı