KOCAELİ HABERLERİ

CHP’li Hürriyet, Bakan Şimşek’i CHP’ye Oy Vermeye Davet Etti

IHA
30.10.2015 - 11:05Son Güncelleme :

CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLİ FATMA KAPLAN HÜRRİYET, MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK'İ CHP'YE OY VERMEYE DAVET ETTİ.

IHA

CHP İl Seçim Koordinasyon Kurulu’nun göçmen derneklerine verdiği kahvaltıda konuşan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’i CHP’ye oy vermeye davet etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, Rumeli-Balkan-Trakya Dernekleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Batı Trakya Türkleri Derneği, Kocaeli Tüm Balkan Türkleri Derneği, Rumeli Balkan Türkleri Derneği, Makedonya Türkleri Derneği, Balkan Göçmenleri Derneği, Trakya İlleri Derneği, Pomaklar İlleri Derneği, Strancalılar Derneği, Merdigözler Derneği ve çok sayıda göçmen dernekleri temsilcileri katılım sağladı.
Programda konuşan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in, “Asgari ücreti bin 500 TL yapsınlar, CHP’ye oy veririm” açıklamasını hatırlatarak, “Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ‘Asgari ücreti bin 500 lira yapsınlar ben de CHP’ye oy veririm. Bütçe açığı olur’ dedi. Şimdi iktidarda olmalarına rağmen bizim gibi vaatlerde bulunmaya başladı. O zaman ben de Bakan Şimşek’i CHP’ye oy vermeye davet ediyorum. Ekonomik vaatlerimiz konusunda kaynak nereden bulacaksınız diyen iktidar, seçim maliyetini düşünmeden, vatandaşın cebinden bizi seçime götürüyor. 1 Kasım’da herkes sandığa gittiğinde partiden ziyade yaşam biçimine oy verecek. Herkes bir oyuyla geleceğimizi oylayacak” açıklamasında bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden CHP’li Hürriyet, Bakan Şimşek’i CHP’ye Oy Vermeye Davet Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 11 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP’li Hürriyet, Bakan Şimşek’i CHP’ye Oy Vermeye Davet Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı