MUĞLA HABERLERİ

CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Kocadon, Seydikemer’de Çiftçileri Dinledi

IHA
28.10.2015 - 15:18Son Güncelleme :

KOCADON ÇİFTÇİLERLE BULUŞTU

IHA

Cumhuriyet Halk Partili Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, seçim çalışmalarına verdiği desteğe Seydikemer’de devam etti. Çiftçilikle uğraşan bir ailenin ferdi olduğunu belirten Başkan Kocadon, “Bölgedeki çiftçilerimizle sohbet ettim, dertlerini ve sundukları çözüm önerilerini dinledim” dedi.
Bodrum ilçesinde CHP Bodrum İlçe Başkanlığının yapmış olduğu seçim çalışmalarına katılarak genel seçim çalışmalarına destek veren CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, çalışmalarını Muğla il genelinde de sürdürüyor. Önceki gün Muğla’nın Seydikemer ilçesine giden CHP’li Başkan Kocadon, CHP Seydikemer İlçe Başkanı Nalan Büyükçoban ile birlikte bölgedeki vatandaşları ziyaret etti.
BAŞKAN KOCADON KUMLUOVA, KARADERE, EŞEN VE KARAKÖY’DE ÇİFTÇİLERLE BULUŞTU
Başkan Kocadon ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; “Seydikemer ilçemizde Cumhuriyet Halk Partisi Seydikemer İlçe Başkanımız Nalan Büyükçoban ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Seralarıyla ülkemizin en önemli tarım merkezlerinden olan Kumluova, Karadere, Eşen ve Karaköy mahallelerinde çiftçilerimizle sohbet etme şansını bulduk. Çiftçilikten gelen bir ailenin ferdi olarak çiftçilerimizin dertlerini ve sundukları çözüm önerilerini dinledim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Kocadon, Seydikemer’de Çiftçileri Dinledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Kocadon, Seydikemer’de Çiftçileri Dinledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı