BALIKESİR HABERLERİ

CHP’li Aytekin "Halk Gülmeyi Unuttu"

IHA
27.10.2015 - 17:28Son Güncelleme :

ENSAR AYTEKİN, BALIKESİR'İ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR.

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Adayı Ensar Aytekin Balıkesir’i karış karış geziyor.
CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Ensar Aytekin, yaklaşan seçimler öncesi sahada gitmedik yer bırakmadı. Seçim gezileri kapsamında Bigadiç’e bağlı Mecidiye, Akyar, Elyapan ve Kozpınar köylerinde çalışma yapan Aytekin’e ilgi büyük oldu.
Bigadiç’ten sonra Burhaniye’de programını sürdüren Aytekin, pazar yeri esnafını ziyaret etti. Ayrıca pazara çıkan vatandaşlarla sohbet etti. Ziyaretinin akşamki durağında ise kahvehanelerde çalışmalarını sürdüren Ensar Aytekin’e burada da ilgi büyüktü. Kahvehanede konuşan Aytekin şunları ifade etti: “Balıkesir’i karış karış geziyoruz. Seçmenin önceliği huzur. Bakın dikkat edin, Balıkesir’de gülen insan göremiyorsunuz. Öyle bir güvensizlik ortamı oluşturdular ki, herkes karamsar. Herkes gelecek endişesi içinde. Halk gülmeyi unuttu”dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden CHP’li Aytekin "Halk Gülmeyi Unuttu" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 17 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP’li Aytekin "Halk Gülmeyi Unuttu" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı