MALATYA HABERLERİ

CHP’li Aslanoğlu, Arapgir İlçesini Ziyaret Etti

IHA
27.10.2015 - 14:21Son Güncelleme :

CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYI ERDEM ASLANOĞLU, ARAPGİR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ.

IHA

CHP Malatya Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Arapgir ilçesini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Aslanoğlu, Malatya’nın kaderini değiştirmek istediklerini söyledi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya 2. sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ile birlikte Arapgir ilçesi, Kuşdoğan, Çayır, Kırlangıç, Cafana ve Gündüzbey mahallelerini ziyaret eti. CHP’li heyet, vatandaşlarla bir araya geldiler. Ziyarette konuşan Erdem Aslanoğlu, “Bu seçimde çocuklarımızın geleceği için oy kullanacağız. Bizim amacımız önce Türkiye ve Malatya. Malatya’ya güzel hizmetler yapmak istiyoruz. CHP Genel Başkanımız ve Malatya Milletvekilimiz Veli Ağbaba, 4 yıldır Malatya için mücadele ediyor. İnşallah bende onunla birlikte meclise gidip, Malatya için, babamın buraya yapmış olduğu hizmetlerin devamını getirebilmek için çalışmak istiyorum. İnşallah seçilirim ve Veli Beyin en büyük destekçisi, sizlerin de hizmetkarı olurum" dedi.
Yakınca’da düzenlenen mahalle toplantısında konuşan Erdem Aslanoğlu ise, "İnşallah Malatya’da devrimi yapacağız. Artık bu devrimi yapalım, Malatya’nın kaderini değiştirelim. Malatya’nın ve Türkiye’nin kaderi için bu seçim çok önemli" diye konuştu.
Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, Arapgir ilçesinde Pir Sultan Abdal Deneği tarafından düzenlenen aşure ikramına katıldı. Aşure ikramının ardından Sazlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Aslanoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden CHP’li Aslanoğlu, Arapgir İlçesini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 14 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP’li Aslanoğlu, Arapgir İlçesini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı