Ege Haberleri

EGE

  CHP Konak'ta Anadolu sempozyumu

  Hürriyet Haber
  29 Ocak 2015 - 01:13Son Güncelleme : 28 Ocak 2015 - 11:51

  CHP Konak İlçe Başkanlığı "Yedi Bölge Yedi İlçe Kardeşçe Hareketlilik Projesi" kapsamında "Büyük Anadolu Sempozyumu" adı altında sempozyum düzenliyor.

  İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, 31 Ocak Cumartesi günü 12.00 - 18.00 saatleri arasında Eşrefpaşa Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek sempozyumda Türkiye'nin yedi bölgesinden İzmir'e gelecek olan il ve ilçe başkanları ile yönetimleri iki gün boyunca İzmir'de ağırlanacak. İlk gün beş oturumdan oluşacak ve Türkiye'nin yedi bölgesinden İzmir'e gelecek il ve ilçe başkanlarının konuşmacı olarak katılacağı sempozyumda, yedi bölgenin bölgesel sorunlarının tespiti, çözüm önerileri, gelecekten beklentileri ve seçim stratejileri ile iletişim stratejileri gibi konular konuşulacak. Sempozyum ve atölye çalışmalarından çıkacak sonuçlar rapor halinde CHP Genel Merkezi ve İzmir İl Başkanlığı ile paylaşılacak.
  Sempozyumun ülke çapındaki parti örgütlerini Konak'ta buluşturacağını belirten İlçe Başkanı Mehmet Şakir Başak; "Daha önce gerçekleştirdiğimiz ülke çapındaki ziyaretlerde elde ettiğimiz gözlemleri raporlandırdık. Şimdi de Türkiye genelinde farklı bölgelerde belirlenen ilçe başkanlıklarını bir araya getirerek örgütün eksiklerini tanımlamasına ve toplumsal olarak ortak paydalarımızın farkındalığının yaratılmasına yardımcı olacağımız inancını taşıyorum. Partililer olarak empati kültürümüzü ve birlikte politika üretebilme becerimizi geliştirmemiz gerekiyor. Türkiye'nin neresinde olursa olsun parti örgütlerimizin ortak paydada bütünleşmesine yarar sağlamak istiyoruz" şeklinde konuştu.
  Sempozyuma ve atölye çalışmalarına Hakkari, Şırnak, Edirne, Tekirdağ, Amasya ve Van il başkanlarının yanı sıra Cizre, Şemdinli, Havza, Nurhak, Şarkışla, İpekyolu, Tatvan, Adaklı ilçe başkanları konuşmacı olarak katılacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı