Gündem Haberleri

GÜNDEM

  CHP Kırklareli İl Başkanı görevden alındı

  Ali Ümit ÜLKER/ KIRKLARELİ, (DHA)
  17 Ocak 2012 - 10:40Son Güncelleme : 17 Ocak 2012 - 10:40

  CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu ile Lüleburgaz İlçe Başkanı Zevcan Acar, 13 Ocak’ta Lüleburgaz’da yapılan partinin Trakya il, ilçe ve belediye başkanları toplantısına mazeret bildirmeden katılmadıkları gerekçesiyle, görevden alındı.

  Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde, 13 Ocak’ta CHP Trakya il, ilçe ve belediye başkanları toplantısı yapıldı. Toplantıya Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu ile Lüleburgaz İlçe Başkanı Zevcan Acar’ın mazeret göstermeksizin katılmadığı tespit edildi. CHP Genel Merkezi dün, Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu ve Lüleburgaz İlçe Başkanı Zevcan Acar’ı görevden aldı. Kırklareli İl Başkanlığı’na eski il başkanı İhsan Kazan, Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’na da Özcan Değirmencioğlu getirildi.

  Ankara’da yapılan MYK toplantısında çıkan karar doğrultusunda görevden almaların gerçekleştiğini belirten İhsan Kazan, "Karar bize faksla bildirildi. Ben de geçici görevle il başkanlığına getirildim. "dedi.

  Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, 26 Ocak 2010 tarihinden, Zevcan Acar ise geçtiğimiz Haziran ayından bu yana görevlerini sürdürüyorlardı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı