KASTAMONU HABERLERİ

CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Karakoç Hanönü’de Konuştu

IHA
28.10.2015 - 17:40Son Güncelleme :

CHP KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAKOÇ HANÖNÜ'DE KONUŞTU

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili adayı Yılmaz Karakoç Hanönü ilçesinde yapılan açık hava halk mitinginde konuştu.
Karakoç yaptığı konuşmada,7 Haziran seçimlerinde halk hiçbir partiye tek başına iktidar şansı vermedi. Karakoç, "Cumhuriyet Halk Partisi iktidara ortak olmaya hazırdır. AK Parti ile koalisyon kurmaya hazırdır. AK Parti’nin gerçek niyetinin hükumet kurmak olmadığı ortaya çıktı.10 gün görüşme yapıldı ama koalisyon kurmaya niyeti olmayan AK Parti ile hükumet kurulmadı" dedi.
Karakoç, "CHP’nin, Türkiye’nin en önemli sorunu terördür. Devlete kurşun sıkanla pazarlık yapılmaz. Halkın sorunları TBMM’de çözülür. Halkın gözü önünde terörü biz çözeriz. Şeker fabrikası özelleştirilmeyecek, pancar ekilecek ve tarımda kullanılan traktör mazotu 1,80 lira olacak" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Karakoç Hanönü’de Konuştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 17 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Karakoç Hanönü’de Konuştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı