KASTAMONU HABERLERİ

CHP Kastamonu’da İktidar İçin Yürüdü

IHA
31.10.2015 - 16:32Son Güncelleme :

CHP

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Adayları Hüseyin Selami Çelebioğlu, Yılmaz Karakoç ve Orhan Dana ve partililer Kastamonu’da iktidar yürüyüşü düzenledi.
1 Kasım Erken Genel Seçimleri’ne saatler kala seçim çalışmalarını ‘İktidar Yürüyüşü’ ile tamamlayan CHP Kastamonu Milletvekili Adayları Hüseyin Selami Çelebioğlu, Yılmaz Karakoç ve Orhan Dana, düzenlenen yürüyüşte Kastamonulularla kucaklaştı. Kışla Parkı önünden başlayan ve Cumhuriyet Meydanı’nda son bulan İktidar Yürüşü’ne partililerin ve vatandaşların ilgisi büyük oldu.
Cumhuriyet Meydanı’nda son kez halka seslenen CHP 1’nci sıra adayı Hüseyin Selami Çelebioğlu, 1 Kasım akşamında hem Kastamonu’da hem de Türkiye’de yeni bir dönemin başlayacağına işaret etti. Selami Çelebioğlu, “Milletimizin takdiri ile 1 Kasım akşamında yeni bir güneş doğacak. Bu güneşin ışığı Kastamonu’yu aydınlatacak. 13 yıldan beri Kastamonu halkını aynı vaatler ile kandıran zihniyete hemşehrilerimizin artık itibar etmediğini kendileri de gördüler. Ne yaparlarsa yapsınlar 7 Haziran’da olduğu gibi halkımızın kararından kaçamayacaklar. Önce insan, önce Türkiye, önce Kastamonu anlayışı ile çıkmış olduğumuz hizmet yolunda hakkımızda en hayırlısı ne ise onu Allah’tan diliyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden CHP Kastamonu’da İktidar İçin Yürüdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 16 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Kastamonu’da İktidar İçin Yürüdü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı