Dünya Haberleri

  CHP İngiltere Birliği çalışma merkezini açtı

  Halil YETKİNLİOĞLU/ LONDRA
  26.06.2017 - 14:42 | Son Güncelleme:

  Londra’da yaklaşık bir aydır hizmet veren CHP İngiltere Birliği çalışma merkezinin resmi açılışı yapıldı.

  AÇILIŞA CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, İngiltere İşçi Partisi’nin Edmonton Milletvekili Kate Osamur, Belediye Meclis üyeleri Ali Gül Özbek, Ahmet Karahasan, Peray Ahmet, İngiltere Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi Başkanı Tugay Hurman, Day- Mer Sözcüsü Ahmet Sezgin, CHP İngiltere Birliği Kurucu Başkanı Baki Düzgün, Birlik Başkanı Hasan Dikme, ve yönetim kurulu üyeleriyle partililer katıldı.
  Açılış kurdelesini Türkiye’den gelen milletvekilleri Tekin Bingöl, Fatma Kaplan Hürriyet, İngiliz milletvekili, Kurucu Başkan Baki Düzgün, Birlik başkanı Hasan Dikme, Milletvekili Kate Osamur, Yönetim Kurulu üyesi Sibel Alp ve Kazım Gül, birlikte kesti.

  BİNGÖL: ONUNCU OFİS AÇILDI
  Tekin Bingöl, açılışın ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bugün İngiltere birliğimizin çalışma ofisini açtık. Çok güzel bir mekan hazırlamışlar. Böylece son bir buçuk yıl içerisinde onuncu ofisimizin açılışını gerçekleştirmiş olduk. İngiltere ile birlikte Avrupa’da 27 birliğimiz oldu. Bu ülkelerin dışında da temsilciliklerimiz var.”

  Etiketler: Londra
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı