ADIYAMAN HABERLERİ

CHP İl Başkanı Tanrıverdi Cumhuriyet Mesajı Yayınladı

IHA
28.10.2015 - 14:57Son Güncelleme :

CHP ADIYAMAN İL BAŞKANI ABUZER TANRIVERDİ'DEN, CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

IHA

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanı Abuzer Tanrıverdi, mesaj yayınladı.
Ülkemizde yaşanan olaylardan dolayı Cumhuriyeti buruk bir şekilde kutladıklarını dile getiren CHP İl Başkanı Abuzer Tanrıverdi, toplumu sağduyuya davet etti. Tanrıverdi açıklamasında, "Cumhuriyetimizin 92. yıl dönümünü kutladığımız bugünlerde ülkemizde yaşanan saldırılar, akan şehit kanları ve anaların gözyaşları nedeniyle Cumhuriyet Bayramı’nı buruk bir şekilde kutlamaktayız. Ülkede bu tür olayların olmaması için başta siyasilerin ve tüm vatandaşlarımızın sağduyusunu koruması ve ülkemizde barışın egemen olabilmesi için hepimizin barışa taraf olması gerekmektedir. Cumhuriyet demek, özgürlük, bağımsızlık, adalet, sevgi demektir. Demokrasinin, cumhuriyetin özgürlüğün hüküm sürdüğü daha nice aydınlık coşku olduğu, barışın, huzurun, kardeşlik ve birlik beraberliğin yaşanacağı günler dileğiyle herkesin Cumhuriyet Bayramını kutlarım” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden CHP İl Başkanı Tanrıverdi Cumhuriyet Mesajı Yayınladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP İl Başkanı Tanrıverdi Cumhuriyet Mesajı Yayınladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı