MALATYA HABERLERİ

CHP İl Başkanı Enver Kiraz,1 Kasım Seçimi Çalışmalarını Değerlendirdi

IHA
30.10.2015 - 17:59Son Güncelleme :

CHP 1 KASIM SEÇİM ÇALIŞMASINI DEĞERLENDİRDİ

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, seçim çalışmalarını değerlendirdi.
CHP İl Başkanı Kiraz, Parti binasında yaptığı basın açıklamasında, bir seçim çalışmasının sonuna gelindiğini belirterek, çalışmaları değerlendirdi.
Malatya için oy kullanma saati 07:00 ile 16:00 saatler arası olacağını hatırlatan Kiraz, vatandaşların saatlere dikkat edilmesini istedi. Gereken çalışmayı yaptıklarını anlatan Kiraz, "Bu süre içerisinde il örgütümüz olarak aday arkadaşlarımız olarak birlikte elimizde gelen bütün gayreti sarf ettik, bütün çalışmalarımızı en üst seviyede tamamlamaya çalıştık. Bu seçim sürecinde maalesef başta Suruç’ta gençlerimizi kaybettik daha sonra birçok asker ve polisimizi şehit oldu. En acısı da Ankara’da katliamında genç kardeşlerimizi partili gençlerimiz kaybettik" dedi.
Kiraz, "1 Kasımda yapacağımız seçim Türkiye için çok önemli bir seçim. Türkiye’nin geleceği açısında çok önemli bir seçim olduğunu, geçtiğimiz sürece baktığımızda daha iyi anlaya biliyoruz" diye konuştu. Kiraz, herkesi CHP’ye oy vermeye davet etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden CHP İl Başkanı Enver Kiraz,1 Kasım Seçimi Çalışmalarını Değerlendirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 17 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP İl Başkanı Enver Kiraz,1 Kasım Seçimi Çalışmalarını Değerlendirdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı