VAN HABERLERİ

CHP Heyetinden Van Ticaret Borsası’na Ziyaret

IHA
27.08.2015 - 10:28Son Güncelleme :
IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın ve Mersin Milletvekili Fikri Sağlar ile CHP Van İl Başkanı İlkay Gökdere, Van Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.
CHP heyeti, Van Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Enver Memduhoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Şevgin, meclis üyeleri Sabahattin Karatekin, Fuat Araz, Seyfettin Abi, Hidayet Hakan ve Yıldırım Sevinç ile Genel Sekreter Tarkan Güven ve Van Ticaret Borsası Akademik Danışmanı Abdülmenaf Turan tarafından karşılandı. Ziyaret esnasında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan CHP heyeti, bölgenin en önemli sorununun terör olduğunu ve bölgede acilen barış ortamını oluşturmak gerektiğine vurgu yaptılar. Bölgede depremden bu yana ekonomik sorunların devam ettiğine de dikkat çeken heyet, bölge sorunlarını yerinde tespit etmek, çözüm önerilerini sunmak için geldiklerini ve ziyaretlerini sıklaştıracaklarını belirttiler.
Ziyaret sonrası Van Ticaret Borsası yetkilileri tarafından CHP heyetine ilin temel sorunları ve çözüm önerilerini içeren bir rapor sunuldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden CHP Heyetinden Van Ticaret Borsası’na Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ağustos 2015 tarihinde saat 10 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Heyetinden Van Ticaret Borsası’na Ziyaret haberi güncellenecektir.

VAN NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  05:26
 • Guneş
  07:11
 • Öğle
  12:13
 • İkindi
  14:40
 • Akşam
  16:55
 • Yatsı
  18:28
Sayfa Başı