TEKİRDAĞ HABERLERİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl Süleymanpaşa Belediyesi’ni ziyaret etti

DHA
16.04.2016 - 12:28Son Güncelleme :
DHA

TEKİRDAĞ,(DHA)- CUMHURİYET Halk Partisi Parti Örgütü, Örgüt Yönetimleri ve Yurtdışı Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Süleymanpaşa Belediyesi’ni ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa Merkez İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu ve parti yöneticileri ile birlikte Süleymanpaşa Belediyesi’ne gelen Bingöl’ü Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Berkay Çakır, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Gülferah Güral, Telat Akköse, Hilmi İşsever ve Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri karşıladı.

Gerçekleştirilen görüşmede Süleymanpaşa Belediyesi’nin projeleri masaya yatırıldı. Süleymanpaşa Belediyesi’nin iç denetim sistemi ve şeffaf belediyecilik üzerine yapılan çalışmalarını paylaşan Başkan Vekili Berkay Çakır; “Süleymanpaşa Belediyemiz, başkanımızın talimatı ile kuruluşunu tamamladığı gibi şeffaflık çalışmalarına başlamıştır. Tüm meclis toplantıları ve ihaleler internet televizyonu ve şehrin işlek noktalarındaki led ekranlardan vatandaşlarımıza ulaşmaktadır. Ayrıca 2 yıldır da tüm müdürlüklerimizin dosyaları muhalefet partilerinin başkanlık yaptığı denetim kurulu tarafından incelemektedir.” dedi.

Şeffaf Belediyeciliğin yerel yönetimlerde oldukça önemli olduğuna değinen Bingöl, Süleymanpaşa Belediyesini çalışmalarından dolayı takdir ettiğini dile getirdi.

Süleymanpaşa Belediyesi’nin projeleri ve Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) işbirliğinde yapılacakların da görüşüldüğü toplantı sonunda Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Berkay Çakır, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’e Süleymanpaşa Belediyesi’nin projelerini içeren bilgi kitabı ve lokum hediye ederken ziyaretin son kısmına katılan CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü de bir Tekirdağlı olarak Süleymanpaşa Belediyesi’nin hizmetlerinden oldukça memnun olduğunu ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl Süleymanpaşa Belediyesi’ni ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Nisan 2016 tarihinde saat 12 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl Süleymanpaşa Belediyesi’ni ziyaret etti haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:34
 • Guneş
  08:22
 • Öğle
  13:18
 • İkindi
  15:37
 • Akşam
  17:51
 • Yatsı
  19:29
Sayfa Başı