Gündem Haberleri

GÜNDEM

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Günaydın'ın evine hırsız girdi

  11 Ağustos 2013 - 11:36Son Güncelleme : 11 Ağustos 2013 - 15:24

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın'ın Ankara'nın Çankaya ilçesindeki evine hırsız girdi.

  Eşi ile Ramazan Bayramı tatilinden dönen Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Günaydın, Çankaya Sancak Mahallesi 536. Sokak'taki evine hırsız girdiğini farkederek polise haber verdi. Olay yerine gelen Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, zanlının, evin çelik kapısını levye ile açarak içeriye girdiğini belirledi. Ankara Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri de evde parmak izi incelemesi yaptı.

  GÖKHAN GÜNAYDIN'IN EVİNE HIRSIZ GİRDİ / FOTO GALERİ

  "ANKARA DIŞINDAYDIM"

  Günaydın, yerel seçimlerden önce 3-4 günlüğüne Ankara dışına çıktığını belirterek, "Sabah saat 08.30 sıralarında Ankara'ya döndüğümde evin kapısının kırılarak içeriye girildiğini farkettik. İlginç olan içeride laptop, iPad ve saatlerim gibi alınabilecek, para edecek bazı şeyler olmasına rağmen eşimin birkaç yüzüğünü almakla yetinmişler. Çalışma odama girmişler, dosyalar karıştırılmış. Böyle bir tabloyla karşılaştık. Polisleri çağırdık. Sağolsunlar karakoldan geldiler. Şimdi de olay yeri inceleme gerekli çalışmaları yapıyor. Bu gerçekten kentlerimizin ne kadar güvensiz olduğnun bir göstergesi. Benim başıma gelen bu memlekette herkesin başına geliyor" dedi.

  "BU BASİT BİR HIRSIZLIK DEĞİL"

  Partiye ait belgelerin alınıp alınmadığının sorulması üzerine Günaydın, şunları söyledi: "Hepimizde bir paranoya var, benim için ilginç olan şu, 3-4 parça eşya götürülüyor ama benim belgelerimin hepsi itinayla karıştırılıyor. Benim için garip olan buydu. Şu ilk şoku atlattıktan sonra daha detaylı inceleyeceğim. 'Ne var, ne yok, nelere bakmışlar, belgelerden götürülen var mı' diye. Ama bunun basit bir hırsızlık olmadığı çok açık. Çünkü hırsız girse eline para edebilecek ne geçerse götürmesi lazım. Onlardan birkaç parça almış götürmüş ama bunun yanında benimle ilgili herşeyi karıştırmışlar. Konuştuğum arkadaşlar, 'hırsızlık süsü vermek için onlar alındı' dediler. Bilemiyorum inceleyeceğiz, bakacağız."

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 39 Yorum }
  • önce vatan 11.8.2013 13:28:25
   Yahu şu önemli belgelerinizi kasalarda, şifreli bilgisayarlarda saklamayı öğrenin artık.
  • s s 11.8.2013 13:06:34
   Baskan yardimcisinin evi soyuldu diye bunda chpyi suclayan sevgili okurlar, gecen seferde secim oncesi chp kendi kasetlerini cikardiydi di mi? mazlum edebiyatini siyaset icinde kullanan onlardi hep.
  • k k 11.8.2013 12:55:38
   Bir önceki seçimin hemen öncesinde MHP'ye yönelik kaset skandalları ortaya çıkartılmış ve MHP itibarsızlaştırılmıştı (Oysa MHP oyları artıştaydı), acaba şimdi bir benzeri, GEZİ nedeniyle oyları artış gösteren CHP'ye mi!!!
  • kaya karakurt 11.8.2013 12:55:12
   YEREL SEÇİM ÖNCESİ MEYDANA GELEN BU HIRSIZLIKLAR HIRSIZLIK DEĞİL TAM TERSİ İLERİDE YAPILACAK OPERASYONLAR İÇİN BELGE KONMADIĞI NE MALUM ÇALINAN VAR MI DEĞİL EVE BIRAKILAN VAR MI DİYE ARAŞTIRIN. MALUM İLERİ DEMOKRASİLERDE SAHTE DELİL YARATMA ÇOK İLERİ AŞAMADA.
  • metin yalçın 11.8.2013 12:49:08
   CHP de paranoyanın kralı seçimlerin sonunda, kazanamayınca ne senaryolar üretecekler..
  • nail boğday 11.8.2013 12:48:42
   dün kocaoğlunun evine bu gün bu,nedir bu biliyomusunuz,görünen seçim hezimetine yapılacak bahanelerin ön hazırlıkları.
   
  HaberlerStatKararMehmet Dişliparalel yapı darbe girişimidarbe girişimimehmet dişli ifadesiKırşehir