ESKİŞEHİR HABERLERİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Berberoğlu, Es Ağrılar Derneğini Ziyaret Etti

IHA
29.10.2015 - 15:13Son Güncelleme :
IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu ile beraberindeki heyet, Es Ağrılılar Derneğini ziyaret etti.
"TÜM PARTİLERE EŞİT MESAFEDEYİZ"
CHP’li Genel Başkan Yardımcısının, milletvekillerin ve belediye başkanlarının derneğe ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Es Ağrılılar Derneği Başkanı Mehmet Şerif Karaca, tüm partilere eşit mesafede olduklarını belirtti. Siyasilerin söylediklerini not ettiklerini belirten Karaca, "Yalnız CHP değil, bütün partiler geldiler. Sağ olsunlar, var olsunlar. Biz hepsini eşit mesafede takip ediyoruz. Bizim tek istediğimiz bu ülkenin birliği, beraberliği, kalkınması için bir şeyler yapılsın. Bizler de el verelim. Ne istiyorsanız biz hazırız. Bizim amacımız da o. Tek istediğimiz ülkenin kalkınması, iyi yönetilmesi ve ayrıca sayın milletvekillerimizin de seçildikten sonra bizleri unutmamalarını istiyoruz" dedi.
Ziyarette konuşan Enis Berberoğlu, Ankara’dan hızlı tren ile Eskişehir’e günübirlik ziyaretler yaptığını ve seçim vaatlerine hükümetten gelen tepkilere de değindi.
"İKTİDARA KAFAM ATTIĞI ZAMAN HIZLI TRENE BİNİYORUM"
Ankara temsilciliği yaptığı dönemlerde hızlı trenin seferlere başladığını anlatan Berberoğlu, "Bazen kafam attığı zaman Ankara’daki iktidara, atlardım hızlı trene gelirdim. Hocamın bazen haberi olurdu, bazen olmazdı. Porsuk Çayında bir çay içerdim, şu caddelerde bir dolaşırdım, kendime gelirdim. Bugün de yaptığım gibi. Sabah Pendik’den atladım trene geldim, akşam döneceğim" dedi.
Ziyarete; CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Başkanı Dt. Ahmet Ataç, CHP Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Gaye Nur Usluer ve Utku Çakırözer de katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden CHP Genel Başkan Yardımcısı Berberoğlu, Es Ağrılar Derneğini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 15 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Genel Başkan Yardımcısı Berberoğlu, Es Ağrılar Derneğini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı